Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-04, 21:59   #45
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hm no to z tego co piszesz to ona jak wirowała to musiała głośno chodzić i skakac po całej łazience więc chyba była źle wypoziomowana i stąd to odłączenie węża niestety. U mnie lało się prosto z bębna z drzwiczek, całe szczescie byłam w domu bo i szybko to ogarnęłam bo straty byłyby o wiele większe..
Jak kupilam mieszkanie to pralka byla sprawdzana ...no ale to bylo 5 lat temu. Czy sie mogla zle wypoziomowac przy uzywaniu, tego nie wiem. Ale u mnie byl gruby , ciezki recznik kapielowy w praniu i poszwa na koldre. Ten recznik sie zaplatal w rogu poszwy , material sie przekrecil i taka kula sie zrobila ktora pewnie szalala jak pralka weszla w wirowanie. Od tego momentu zapinam wszystkie poszwy aby uniknac problemu jaki powstal. a zeby bylo smieszniej to pralka stala w ciagu zabudowanym w kuchni otwartej na salon.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora