Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy ze snem .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-12, 14:58   #4
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Problemy ze snem .

Niedawno przechodzilam przez klopy ze snem. Istna masakra. Opowiem wam, jak to bylo w moim przyadku.

Kupilismy mieszkanie, wszystko zesmy ladnie urzadzili i po rozmowie z wlascicielem, okazalo sie, ze on w tym samym miejscu mial sypialnie i odkad pamieta od zawsze tam byla. A my... za zadne skarby swiata nie moglismy tam zasnac. Kladlismy sie i lezelismy po 3-4 godziny, zazwyczaj zasypialismy o 4-5 nad ranem, zgroza. Probowalam roznych sposobow- picie mleka, bralam leki nasenne, wietrzylam pokoj, spacerowalam zanim sie polozylam, meczylam oczy czytaniem gazet i rozwiazywaniem krzyzowek i nic.... Gdziekolwiek jechalismy, to problemu nie bylo. Spanie u tesciow, czy w hotelu na wyjezdzie weekendowym- bez problemu zasypialismy juz kolo polnocy i padalismy ze zmeczenia. A u siebie, nie ma szans.
Skutecznym sposobem okazala sie zmiana sypialni, zmiana polozenia lozka. Po przestawieniu wszystkie problemy zniknely, jak reka odjal. Nigdy nie wierzylam w takie cos, a jednak po ostatnich przygodach moge stwierdzic, ze cuda sie zdarzaja Ale najwazniejsze, ze w spokoju teraz zasypiam i sie nie mecze.
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora