Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-13, 18:34   #373
LegoJedi
Wtajemniczenie
 
Avatar LegoJedi
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 013
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Czuć jak wlejesz flaszkę

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
[emoji16]Załącznik 7690982Załącznik 7690983Załącznik 7690984

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Fisia 3-mam kciuki żeby wszystko smakowało , dobra robota

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Nie krzycz, ja zawsze te okruszki wyjadam sobie z patelni oczywiście nie czekam aż zrobią się czarne jak węgiel
ja robię pół na pół mielone z łopatki wieprzowej i wołowina mielona, 1 jajko, 1 bułka namoczona w mleku, sól, pieprz, cebula(ja nie podsmażam), majeranek, czosnek i tyle.
Hahaha tez lubię skubać z patelni, przepis na mielońce jest dobry, ja też bym proponował mała łyżkę musztardy i ciutek cukru, ale to dodatki, ja daje jeszcze dużo poszatkowanej pietruszki zielonej i papryki wędzonej w proszku

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Ja wczoraj też myślałam, że z głodu padnę jak wątek nadrobiłam. Ale byłam dzielna i zjadłam tylko 2 wafle ryżowe


Ha, dokładnie taka łyżka leży u mnie teraz w zlewie i czeka na umycie. Stara, aluminiowa, ale bardzo przydatna

A ja wróciłam już z wakacji wczorajszy dzień spędziłam na ogarnianiu mieszkania bo cały czas odkładałam to na pierwszy dzień urlopu. Tymczasem jak wróciłam w środę z pracy to stwierdziliśmy, że bez sensu siedzieć jeszcze w domu jeden dzień, zrobiliśmy na szybko rezerwację w pierwszym lepszym pensjonacie i pojechaliśmy dzień wcześniej.
Było bardzo fajnie, jedzenie w naszym wykonaniu dość monotematyczne bo po prostu nad morzem korzystamy z ryb na maxa. No dobra, raz zamówiliśmy pizzę na pół zdjęć nie robiłam wszystkiego chociaż miałam taki plan ale sporo jest.
Pelcia ładne łakocie na tych talerzach, ciekawe ile z wagi spadło , dobrze ze wyjazd udany, będzie co wspominać.
__________________
Pieniądze mogą dużo.... Miłość może wszystko

Wysłane z iPad
LegoJedi jest offline Zgłoś do moderatora