Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-28, 23:05   #14
przecietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 74
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

dołączam, chodź niepewnie. Postanowiłam że poszukam szczęścia w necie. Znalazłam swojego byłego na s. Dawno z nim nie gadałam, ciekawa jestem czy kogoś ma

poznałam kilku przez te kilka miesięcy:

pracownik biurowy o porywczej naturze

znudzony pracą, pisał tylko z pracy
po studiach szukający bliskiej koleżanki

drugi podobny bez studiów szukający przyjaciółki do wszystkiego
biedny miś który kazał sobie wysyłać mnóstwo zdjęć, bo raz trafił na grubą i nie jest już pewien


ogólnie boję się tych typów. Sama nie zagaduję, bardzo rzadko, ale do mnie piszą same takie typy i takie mi się wyświetlają.



Kiedyś oglądałam wiadomości i było że babka poznała kogoś przez neta, umówili się, poszli na spacer, coś mu nie podpasiło i ją teraz się boję spotkać. Chcę żyć, mimo iż mam poryte życie

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiat_pustyni92 Pokaż wiadomość
A ja głownie na zboczków i pozbawionych kultury panów nie patyczkujących się z rozmową tylko przechodzących od razu do rozmowy jak to pisali o "ruchaniu"

Miałam opis, że wchodzi w grę seks bez zobowiązań ,potem usunęłam, po tym jak doczepiali się desperaci, którzy na widok w opisie słowa "seks " dostawali chyba jakiegoś szału i ekscytacji i zapominali o kulturze pisania. Myśleli, ze dziewczyna, która ma taki opis jest na maksa bezpruderyjna i stać ją na wszytko.
ojej bałabym się tak napisać widząc jakie typy tam siedzą, wolałabym pójść do klubu

Edytowane przez przecietna
Czas edycji: 2019-02-28 o 23:21
przecietna jest offline Zgłoś do moderatora