Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyna-prezent?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-01, 21:48   #4
Frezja__
Zakorzenienie

Dot.: Dziewczyna-prezent?

Cytat:
Napisane przez bbadboy0123 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że jestem z dziewczyną stosunkowo krótko bo jakieś 5 miesięcy znajomości a oficjalne chodzenie nieco krócej
W wrześniu miałem imieniny i ona nawet nie złożyła mi życzeń. Nie wiedziała albo nie chciała wiedzieć bo wcześniej w rozmowie jej sugerowałem jednak się nie zapytała kiedy dokładnie są. Powiedziałem jej to i przepraszała.
Jak wiecie wczoraj był dzień chłopaka. Spotkaliśmy się i dostałem od niej serduszko z papieru i jakaś jej sentencja. Dodatkowo dostałem czekoladkę, która niejako stwierdziła, że to od jej mamy, której jeszcze nawet nie widziałem. Nie było by nic dziwnego w tym, ale była ona cała stara jakby leżała nie wiadomo ile, a i data ważności jak na czekoladę była krótka. Więcej dostali jej koledzy ze szkoły, bo sama mówiła.
W mojej opinii mało co się stara. Prezent był na odczepne.
Czy nie powinna się bardziej jednak postarać, bo chłopak to jednak ktoś inny niż kolega z klasy. Może nie mieć kasy, ale jednak troszkę inaczej powinna postąpić, skoro dla innych może (koledzy).
Jak Wy widzicie tą sytuację drogie Panie
Jesteście ze sobą krócej niż 5 miesięcy, to ona wiedziała, że danego dnia obchodzisz imieniny? Czy masz oryginalne imię i jest raz w roku? Pomijam fakt, że ja nie obchodzę imienin, mój chłopak również, nawet nie wiem kiedy ma Może ustalcie sobie co świętujecie, bo ja z grubej rury że ani walentynki, ani rocznice - żeby mi z prezentem nie wyskoczył xD A dzień chłopaka to tylko w podstawówce ^^ Skoro data ważności była ok to już tylko się czepiasz moim zdaniem.
Frezja__ jest offline   Odpowiedz cytując