Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-21, 09:30   #6
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

Ostrp wzielam sie za swoje pazurki-kiedys (wstyd sie przyznac)- obgryzalam, teraz odkad stosuje Nail Tek II (najpierw Intensive therapy, pozniej foundation II, a teraz obie te odzywki razem+lakier kolorowy-to element kuracji) nie wiem czy ktos powiedzialby,ze widac,ze kiedys obryzalam o dloni dbam baaardzo-w koncu sa wizytowka kazdej kobiety,ja sama zwracam uwage na dlonie innych kobiet jadac na autobusem.
poza tym lubie olejek Killys (ale nie stosuje go na paznokcie-od tego jest Nail Tek) tylko na skorki, podobny a nawet ma wieksza pojemnosc jest olejek Inglota z jojoba i olejkiem z pestek moreli &wit.e.
do osuwanaia skorek uzywam kremu SH (odzywki tej firmy sa przereklamowane jak dla mnie i dawno dalam sobie z nimi spokoj,ale nic lepszego do uzuwania skorek niz ten krem jak na razie nie znalazlam).
no i ZAWSZE mam przy sobie krem do rak (a w domu cale mnostwo), obecnie moim faworytem jest krem AA z wyciagiem z malin-jak on pieknie wygladza skore dloni.
aha, o skorki dbam tez wcierajac w nie krem do skorek LUMENE z wyciagiemz rozy&pantenolem-jest b,wydajny i dobrze nawilza skorki i niweluje wszelkie zadziorki.
to tyle...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując