Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-27, 17:18   #59
krzysd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 78
Dot.: Czem nie mam orgazmu ?

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;21670334]Wiesz, to trochę tak zabrzmiało, jakby wam, facetom, się po prostu należało, a przyjemność kobiety to kwestia mody, co też się tym babom zachciewa
A tak na poważnie - to chyba dobrze, że kobiety chcą zadbać również o swoją przyjemność, że do niej dążą? Pewnie, że nie za wszelką cenę.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------



No to ciesz się tym, pewnie jesteś już blisko [/QUOTE]


Nam facetom się to ani należy, ani nie. Po prostu jest za każdym razem, pewnie, że to fajne i miłe i nie ma co być tu hipokrytą, ale co mam zrobić - udawać, że go nie mam się nie da Moja Ż i tak zobaczy "dowody rzeczowe"

Pewnie, że dobrze , że kobiety chcą zadbać o swoją satysfakcję i orgazm - to zrozumiałe, tak ma być. Rozumiem też frustracje i poczucie niesprawiedliwości u kobiety, które próbują i czasem szlag je trafia jak facet sobie szczytuje raz za razem, a one ledwo wydobędą z siebie cichutkie "och".

Jak się robi coraz i coraz przyjemniej, to już dobra droga I na pewno prowadząca do słusznego celu Ważna jest ta idea "małych kroczków", a metody są różne, a pisząc na forum można się nimi podzielić. Ale nie zastąpi to własnej pracy nad osiągnięciem tego wielkiego "OCH". Dla faceta to też wielki sukces i naprawdę poczucie dumy, uwierzcie mi. To czasem lepsze uczucie niż swoja własna rozkosz.... Chyba, że jest to leniwy egoista, ale takiego trzeba albo sobie wychować, albo wygonić z łóżka...
krzysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując