Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-13, 11:24   #55
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Romantyczny seks

To dziwne, że w ogóle nie masz orgazmu. Wyraźnie przed rozpoczęciem życia seksualnego się masturbowałam, więc jak doszło do seksu z partnerem, to byłam w stanie go odpowiednio nakierować, bo prawda jest taka, ze trudno jest wydedukować, co u danej kobiety powoduje orgazm (każda jest inna). W takiej minetce można lizać i ssać, albo i to, i to, niektóre przy samym lizaniu nie dojdą, a inne nie lubią ssania, zanim facet to tego dojdzie ktoś może uznać, ze minetka to nie to ;-) Według mnie ona nie ma prawa się nie podobać, na myśl o niej z moim partnerem potrafię się zrobić mokra, ale może ja jakaś dziwna jestem, bo nie raz doszłam przy placówce przez spodnie i to nie była kwestia wyposzczenia ;-)
P.S. Nie szukajcie u autorki zaburzeń seksualnych, wszystko jest w normie. Wam się nie podoba jak BDSM nazywa poniżaniem (macie rację), tak samo potrzeba bliskości i czułości nie jest infantylna... Każdy ma inne potrzeby, libido. Sama penetracja nie jest najlepszą rzeczą w seksie i to nie tylko dla kobiet.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując