Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-09, 12:16   #2822
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dla mnie strasznie późno. Jeśli ktoś organizuje krótkie przyjęcie to może być, ale przy całonocnym weselu... czas zleci za szybko.

Ja szczerze mówiąc nie chcę panieńskiego. Ale zobaczymy, czy moje przyjaciółki coś wymyślą - coś przebąkiwały. Raz byłam, kilka lat temu, zbiórka po ok. 100zł i myślę, że dziś nie dałabym więcej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nom, 100zł to myślę, że kwota do zaakceptowania.

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
O dziwo teraz spotkałam się z 2 przypadkami panieńsko-kawalerskich.
Chyba nie chce panieńskiego może jakaś restauracja, bo na wyjazd ciężko zebrać ekipę i spore koszta.
W tamtym roku organizowałam przyjaciółce wyjazdowy, dwie laski na wieczór przez zrezygnowały, pobrane były tylko zaliczki, a nasz koszt wyniósł ok 400-500zł za jedna noc, a wesele było 2tyg później i też trzeba było dać w kopertę. I ogólnie wyszedł niezły kwas, bo musiałam pozwracać dziewczynom kasę tym co nie pojechały bo młoda tak chciała. Dlatego ja chciałabym uniknąć takich niezręcznych sytuacji.
Myślę, że 100 zł to jest odpowiednia suma, czasem młodzi mają w budżecie pewną kwotę na organizację panieńskiego/kawalerskiego wtedy można zaszaleć.
Uuu, kiepsko wyszło z tym wyjazdem

Ja bym chętnie zgodziła się na łączoną imprezę z facetami, ale oni wolą sami

Ja myślę tylko o wyjściu do miejsca z jedzeniem i drinkami, fajnie jak by była tam muzyka i kawałek parkietu, ale trudno znaleźć takie kameralne miejsca. Ni to restauracja, ni to klub. Ale będę jeszcze szukała.
Moja świadkowa czuje się w tym temacie niepewnie, więc najprawdopodobniej będziemy razem wszystko organizować.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora