Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-09, 13:23   #2829
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Fajnie
Angeegna, dopiszesz w pierwszym poście?

W sumie dość wcześnie masz panieński. Jaki jest plan na ten wieczór? Dużo dziewczyn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam na dwa miesiące przed ślubem, dla mnie ok. Ja do ślubu już nie mam żadnego wolnego weekendu [emoji29] Bylo nas 9, więc też musialysmy się zgrać terminowo, a większość moich dziewczyn pracuje w weekendy.
Najpierw spotkalysmy się na obiedzie o 14, świadkowa mnie zawiozla. Później pojechaliśmy do wynajetego domku w górach świętokrzyski. Dziewczyny przygotowały domek i jedzenie. Był tort, picie. Przy domku była sauna i jacuzzi więc od 18-20 korzystaliysmy z udogodnień. Później przebraysmy się w piżamy i siedzilysmy przy kominku, oczywiście były quizy i zabawy np: test na znajomość moja z Tztem, test na dobra żonę czyli przyszywanie guzika, obieranie ziemniaków, wiązanie krawata. Nagrody i prezenty: dostałam voucher do kosmetyczki i bon na bieliznę.
No i siedzialysmy, plotkowalysmy i piliśmy do rana.
W niedzielę odchorowalam, ale było super. Najlepsze było to że udało nam się spotkać.

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na OLX za 650 zł bo za Chiny nie miałam ochoty wydać tyle kasy za suknie na jeden raz. I jestem bardzo zadowolona. Wypożyczalnia moim zdaniem też drogo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
A kiedy masz ślub ?

Ja też jeszcze się wciąż rozglądam- tzn. mam w zapasie sukienkę kupioną przez internet ale wciąż szukam czy znajdę tę jedną jedyną i w sumie mimo,że do ślubu niecałe 3 miesiące to spokojnie można coś ogarnąć
Jak jesteś z Warszawy to mogę ci podpowiedzieć gdzie ceny nie są takie kosmiczne

Ja jakiś czas temu znalazłam wymarzoną (Na zdjeciach) ale oryginał ciężko dostępny i drogi. W necie znalazłam podobną, zamówiła i jest śliczna.Myslam że właśnie będzie w zapasie, trochę się bałam jaka przyjdzie, więc miałam inną wybraną w salonie. Jakością podobną do tych co Przymierzalam w salonach. Teraz krawcowa mi robi poprawki, myślę że cały koszt mnie wyjdzie ok 800-900 zł.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie piosenki na pierwszy taniec?
My mamy Willow Jasmine Thompson tanczymy walca wiedeńskiego.
Nie miałam żadnej ulubionej szukaliśmy czegoś do walca i ta nam się spodobała.





Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wykupiłam dziś podróż poślubną, ale jestem podekscytowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow super, kiedy lecicie ? W zeszłym roku dwie nasze znajome pary były na Madagaskarze w podróży poslubnej



Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Czyli trzeba trafić na dobrego lekarza.


Jak złożę wniosek o nowy to dopóki go nie dostanę normalnie żyje na starym? Dwa tygodnie po ślubie wyjeżdżamy i muszę na starym dowodzie.
Ja bilety lotnicze na podróż poślubna kupiła na nazwisko panieńskie. Lecimy w czwartek po ślubie na prawie 3 tyg







Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
My chcieliśmy jechać na Bali w czerwcu ale przez tego wirusa odpuścimy. Pojedziemy pewnie w okolicach grudnia na którąś z wysepek dookoła Dominikany/Kuby.
My lecimy w maju na Bali już się nie mogę doczekać. Mam tylko nadzieję że nic nam nie odwołają, drugim kierunkiem rozważanym była Kuba, ale to może jeszcze damy radę w zimę.

@KOLOROWA ja tez egzotyki nie odpuszczę. Myślę że od nowego roku zaczniemy się starać o dziecko, a ja mam jeszcze tyle podróżniczych marzeń do zrealizowania



Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja jeszcze domawiam dziś zaproszenia, bo wpadło kilka osób na listę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówiłam większość wpisanych, ale właśnie awaryjnie zamówiłam też ok 30 pustych i sama w nich wpisuje nazwiska.



Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam przez allegro i w sumie wyszło fajnie. Przy zakupie już wysyłało się wypełnionego personalizacją excela, na drugi dzień dostaliśmy jedno wypełnione, czy wszystko się zgadza i wygląda tak, jak chcemy. A teraz tylko czekamy na gotowe
Dwa złote za zaproszenie z kopertą, no dla mnie bajka. Szkoda mi kasy na droższe, a te wyglądają całkiem przyzwoicie
Ja tez kupiłam na allegro, za 2 zł z koperta i personalizacją.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
.

Jakie macie plany na panieński? Coś planujecie, jakie macie propozycje?
Jakie są takie do zaakceptowania przez Was zrzutki na tę imprezę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
O dziwo teraz spotkałam się z 2 przypadkami panieńsko-kawalerskich.
Chyba nie chce panieńskiego może jakaś restauracja, bo na wyjazd ciężko zebrać ekipę i spore koszta.
W tamtym roku organizowałam przyjaciółce wyjazdowy, dwie laski na wieczór przez zrezygnowały, pobrane były tylko zaliczki, a nasz koszt wyniósł ok 400-500zł za jedna noc, a wesele było 2tyg później i też trzeba było dać w kopertę. I ogólnie wyszedł niezły kwas, bo musiałam pozwracać dziewczynom kasę tym co nie pojechały bo młoda tak chciała. Dlatego ja chciałabym uniknąć takich niezręcznych sytuacji.
Myślę, że 100 zł to jest odpowiednia suma, czasem młodzi mają w budżecie pewną kwotę na organizację panieńskiego/kawalerskiego wtedy można zaszaleć.


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Nom, 100zł to myślę, że kwota do zaakceptowania.


Uuu, kiepsko wyszło z tym wyjazdem

Ja bym chętnie zgodziła się na łączoną imprezę z facetami, ale oni wolą sami

Ja myślę tylko o wyjściu do miejsca z jedzeniem i drinkami, fajnie jak by była tam muzyka i kawałek parkietu, ale trudno znaleźć takie kameralne miejsca. Ni to restauracja, ni to klub. Ale będę jeszcze szukała.
Moja świadkowa czuje się w tym temacie niepewnie, więc najprawdopodobniej będziemy razem wszystko organizować.
Mój opisałam wyżej.
U nas(wśród naszej ekipy) są składki na taki wieczór- weekend ok 200-300 zł. U nas to zazwyczaj weekend, a czasem pt-nd. Z punktow stalych to tort i jakis prezent plus jakies atrakcje.
Ja dostałam sam prezent na sporą kwotę łącznie za 400 zł




Raz byłam na łączonym, spoko ale to jak zwykła impreza. Ani panieński ani kawalerski. U nas by nie przeszło, ja mam swoje grono zgranych kolezank że studiów na jest 6 plus dwie z pracy i moja przyjaciółka świadków. Tak to w spokoju mogłyśmy ponarzekać na facetów. [emoji3][emoji38] Mój Tz ma też spore grono kolegów, oni jadą na 3 dni do Lwowa.

Dla mnie sam panieński mógł by nie istnieć, ale jest dobra okazja do spotkania. Moje dziewczyny są rozrzucone po całej Polsce.
No i my sobie robimy takie babskie weekendy że dwa razy do roku


Teraz organizuje wieczór panieński mojej przyjaciółki - swiadkowej- wesele ma miesiąc po mnie. Ma dużo mniej zgrane towarzystwo, nieznające się.
Miał być obiad, wieczór w hotelowym spa i nocleg w hotelu. Plus tort i prezent.
Składka by wyszła ok 300 zł, ale już widzę że może być ciężko. Wszystko było ustalane po uzgodnieniu z panna młoda i na jej propozycje. No zobaczymy jak to wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2020-03-09 o 13:41
angellka jest offline Zgłoś do moderatora