Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-13, 18:05   #3798
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My nie robimy
My podziękowań też nie robimy. Później damy im Fotoalbumy ze zdjeciami ze ślub i wesela.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można dołączyć? Bierzemy ślub 22.08.2020. I tutaj rodzi się problem, a właściwie moje wątpliwości... Jak wiadomo w związku z obecną sytuacją ciągle się zastanawiamy czy nie przełożyć ślubu i wesela(małe, ok 55 osób). Pewnie w lipcu i sierpniu będzie można już organizować imprezy na taką ilość osób ale.

No właśnie, jest jedno ale. 15 gości mieszka za granicą, w tym moja świadkowa Trochę trudno mi uwierzyć, że nagle zniknie opcja kwarantanny czy też ograniczeń w podróżowaniu samolotem... I w związku z tym zastanawiamy się czy to ma sens? Druga sprawa, czy usługi fryzjerskie /makijaż będą odbywały się bez przeszkód? Dzisiaj wpadłam na pomysł, że może zorganizujemy w tym roku tylko ślub cywilny i potem obiad dla najbliższych w restauracji (ok 15 osob), a za rok ślub kościelny (jest dla nas ważny) i normalnie wesele. Naprawdę nie wiem co zrobić... Nie chcemy przesuwać samego ślubu o kolejny rok-oboje jesteśmy już po 30-stce i zwyczajnie chcemy już być małżeństwem. Co byście zrobiły? Ryzyko i brak swiadkowej (wtedy poprosiłbym kogoś innego o świadkowanie) oraz bardzo ograniczona liczba gości czy też cywilny i obiad, a za rok kościelny i wesele? Z góry dziękuję za rady i pozdrawiam
JA bym na twoim miejscu nie przekładała. Nie robisz i tak standardowego dużego wesela to chyba nie ma ma sensu ślubów rozdzielać. Do sierpania jeszcze sporo czasu. Loty wewnątrz Europy powinny już w lipcu wrócić, zoabaczymy jak będzie z kwarantanną. Dużo masz gości z zagranicy ? Jak przełożysz na za rok to też nie masz pewności czy wszyscy przyjdą.
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Hej!
My mieliśmy ostatnio sesję narzeczeńską i jestem zachwycona.
Co do naszego wesela w sierpniu, to rozmawiałam wczoraj z managerem sali i nie przesadzał z optymizmem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też myslałam żeby zadwonić do naszego fotografa i umówić się teraz na sesje narzeczeńską, wszystko teraz kwitnie i jest pięknie.
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Wczoraj odwołaliśmy urząd i salę. Kiepska sprawa. Pewnie będę Was podglądać na wątku i mam nadzieję, że Wasze śluby się odbędą!Goście już Ci potwierdzali? Nie obawiają się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Squirrel ehh przykro
Co myślisz dalej zrobić ? Wiem że na razie nie szukacie innego terminu.
Ja się boje o ten październik, na razie obydwoje nie chcemy o tym myśleć i chcemy żeby się odbyło wszystko na jesieni. Małe przyjecie ani sam ślub nas nie zadowala

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja trochę żałuję, że przełożyliśmy ślub - straciłam już całą ochotę na wesele, które w sumie i tak nie wiadomo, czy w drugim terminie się odbędzie.
No ale cóż... Mam gorsze zmartwienia, przez wirusa nie przedłużyli mi umowy w pracy i niestety znalezienie nowej w tym momencie zdaje się być niemożliwe. O moim zawodzie mogę na razie zapomnieć, ale nawet do głupiej Biedry nie ma ofert... (nie chcę nikogo urazić oczywiście, po prostu dla mnie to ostateczność).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh nie dość że wesele to jeszcze problem z pracą, współczuje

Cytat:
Napisane przez lyricaljazz Pokaż wiadomość
my chyba zostaniemy przy piosence o tytule w tłumaczeniu "mała śmierć" jest trochę o miłości, chociaż raczej nieszczęśliwej ale kto by się tam przejmował
Też ubolewam nad zamknięciem szkół tańca, tak długo chodziliśmy na kurs, teraz wszystko wyparowało. Jakoś nie umiemy się zmobilizować do tańca samemu. Tyle, że choreografie na pierwszy taniec z jednego kursu mamy nagraną więc będzie czym się podeprzeć. W sumie dobrze wywołany temat muszę się wziać za choreografię i rozchodzenie butów
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ale szkółki powinny się teraz chyba otworzyć... Przynajmniej ja mam taką nadzieję.

Zapisaliśmy się na nauki Online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieczyny zawsze możecie wykupić kurs online
Pinkelephant jak wam idzie ?
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2020-05-13 o 18:06
angellka jest offline Zgłoś do moderatora