Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-04, 22:09   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Odnośnie prezentów dla dzieci: co mogę kupić dla niemowlaka na dzień dziecka? Chciałabym jakąś zabawkę. Nie jakiś drobiazg, raczej coś konkretniejszego. Mała będzie miała wtedy ok. 2 miesięcy, więc coś, co może w najblizszych miesiącach posłużyć. Orientuję się jedynie, że są fajne takie maty edukacyjne, ale wiem, że kto inny będzie taką kupować.
polecam wszystko co zajmie uwagę dziecka chociaż na moment - te chwile są bezcenne dla rodziców z mojego doświadczenia:
- miś szumiś lub podobny (np. zazu) - miś wydaje z siebie biały szum co jest podobne do tego co dziecko słyszy w brzuchu w trakcie ciąży, w internetach piszą, że niby trzeba używać od pierwszych dni bo inaczej dziecko "zapomni" ten dźwięk ale moją szumiś zainteresował dopiero jak miała 2 miesiące i to jest wybawienie przy usypianiu
- bujaczek/huśtawka - jeżeli ma służyć już od teraz to musi się rozkładać całkowicie na płasko (np. tiny love ma taki produkt) - u mnie to też jest 30 minut spokoju
- personalizowane lalki np.METOO mają wielkie głowy, duże oczy - kolejny produkt z serii "30 minut spokoju", jak moja się w taką lalkę zapatrzy to zaczyna po swojemu prowadzić wykład z machaniem łapkami włącznie
- tak naprawdę cokolwiek innego co się świeci, rusza, wydaje dźwięki

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
No właśnie nie o coś typu gryzak czy grzechotka, bo to wg mnie drobiazg (chociaż nie wiem, ile taki kosztuje). Taka mata właśnie wydawała mi się fajnym pomysłem (i kojarzę, że słyszałam właśnie, że się sprawdzają), ale bez sensu, żebym kupowała coś, co i tak dostanie od kogoś innego. Ostatni raz na bieżąco z trendami zabawkowymi byłam, jak sama byłam dzieckiem. Nie chciałabym wybrać czegoś, co się okaże kompletnie nietrafione.
może zorientuj się czy rodzice dostaną typową matę edukacyjną (taką miekką materiałową z pałąkami i innymi bajerami) czy może np. puzzle piankowe na podłogę (np. skip hop ale to droższa sprawa) - zawsze możesz kupić tą wersje, której nie dostaną bo w zasadzie i jedno i drugie się przyda
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora