Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-30, 09:16   #2768
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja używam Long4Lashes od lat z przerwami. Twoje ma bogatszy skład o alantoinę, pantenol czy biotynę. Moje jest takie podstawowe, budżetowe.
Mnie to serum poleciła kiedyś koleżanka i poszłam zapytać o nie do Rossmann. Konsultantka zaczęła mi opowiadać jakieś horrory o czerwonych, łzawiących i piekących oczach i skutecznie mnie zniechęciła. Pamiętam, że zabawne mi się to wydało, bo gdyby Rossmann wiedział jaką reklame robi kosmetykom, które sprzedają, to nie wiem czy by jej chcieli przedłużać zatrudnienie .

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Cinde jestes nadal u Rodzicow, czy juz w Lodzi? Jak Tato? Daaawno nie jadlam krupniku, moja Babcia robila taki swietny, z galeczkami, ahhh
Fajnie, że napisałaś, i dziękuję, że pytasz Tata ma się okay - miał pierwszą serie chemii w tym tygodniu (za 2 tygodnie kolejna), czuje sie w miare dobrze, psychicznie bardzo dobrze to znosi (ojciec optymista od zawsze). Wszyscy mamy nadzieje, że po chemii zostaną wyłącznie kontrole co jakiś czas i na tym się skończy.

Wróciłam do Łodzi pare dni temu, bo miałam szkolenie, musiałam podjechać do biura, no i praca mi się zaczęła.

Moja babcia też gotowała dobre zupy - takie treściwe.

Gosiu, jeszcze chciałam dodać do tego co napisałaś - zarówno mówienie kobiecie, że jest niekompletna bez dzieci, jak i żałowanie jej, bo je ma - jest poniżej pasa. Ludzi jest ciężko zmienić (to długi proces), zapewne jedyne co nam zostało to samemu zmienić stosunek do tego. Ty jesteś super mamą

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wczoraj z nudow obejrzalam sporo filmikow Go to bed with me na kanale youtube Harpers Bazaar. Szokuje mnie to, ze tak duzo celebrytek kompletnie nic a nic nie wie o pielegnacji skory. Chusteczki do demakijazu zamiast olejku czy balsamu i Creme de La Mer (ktory dla mnie jest ultradroga wersja kremu Nivea w granatowym opakowaniu, parafina deluxe ) to nisamowicie czesto spotykany standard. Na palcach jednej reki moge wymienic osoby, ktorych wiedza mi zaimponowala. Poza osobami ktore na co dzien zawodowo zajmuja sie pieknem - bylo kilka filmikow ze skinfluencerami - Hyram, Susan Yara i James Welsh, oni oczywiscie maja olbrzymia wiedze. Ale z celebrytow ktorzy nie maja nic wspolnego z branza beauty wiekszosc nie ma pojecia o skladnikach, procesach czy kolejnosci nakladania produktow. Jedyne wyjatki to Alexandra Daddario (od niej moglaby sie uczyc cala reszta tych ludzi i ogolnie wszyscy, umiejetnie uzywa swietnych produktow), Christina Hendricks i Phoebe Tonkin.
Ja mam wrażenie, że masa tych filmików, to czyste kryptoreklamy.

Wczoraj nałożyłam krem nawilżający z Avene + olejek jojoba na to i uspokoiłam te czerwoną skóre po azelaic acid. Dobrze dzisiaj wygląda - będę nakładać to serum 1-2x w tygodniu.

Natomiast jestem w szoku, że przegoniłam zupełnie trądzik, który mnie atakował w ostatnich latach (a ciągle mi gule bolące na szyi wyskakiwały - odhormonalne). Jedyne co zmieniłam to zupełnie odstawiłam mleko krowie.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

A, i jeszcze dobra informacja jest taka, że tata był na konsultacji w Krakowie u lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie (może słyszałyście o wybitnym dr. Chłoście), i tam tchnęli w niego dużo więcej nadziei niż w Rzeszowie mówiąc, że w jego przypadku by nawet chemii nie podawali, ale jeżeli chce się na nią decydować, to tym lepiej dla niego - by w razie W przegonić tam wszystko.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-30 o 09:03
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora