Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 22:35   #200
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Oczywiście nie powinnam jej była zaufać, od tej pory już nabrałam oleju do głowy. Ta dziewczyna bardzo szybko zdobyła zaufanie całej mojej grupy przyjaciół, ze wszystkimi się zgrała, błyskawicznie załapała nasze poczucie humoru. Kiedy odkryłam, że pieniędzy nie ma, pomagała mi szukać Zorientowałam się, że tylko ona była w stanie je wziąć - a potem zaczęli obcy ludzie przychodzić, że Maryśka tego okradła, tamtego okradła. Zgłaszałam sprawę, ale niczego jej nie mogłam udowodnić, choć nawet robiliśmy próby a farbą do pieniędzy, bo pomieszkała jeszcze tylko z tydzień i zniknęła bez wymeldowania.
Dziś myślę, że miała psychopatyczną osobowość. Szczytem perfidii było, że na drugi dzień przyszła i opowiada, że idzie na kurs do szkoły językowej, gdzie pracuję. I że fajnie będzie, bo ją będę uczyć. Patrzy mi w twarz i doskonale wie, że ja wiem, że to za moją wypłatę - czyli że zapłaciłam za Marysiny kurs angielskiego i jeszcze sama go dostarczę.Na szczęście nie doszło do tego. Pieniędzy nie odzyskałam, ale na otrzeźwienie dostałam na całe życie.

Edytowane przez 201703061049
Czas edycji: 2014-03-27 o 22:37
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując