Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze sposoby nauki języków obcych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 14:44   #88
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze sposoby nauki języków obcych :)

Moim zdaniem najlepiej się uczyć, rozmawiając Faktycznie podczas pobytu za granicą można się nauczyć skutecznie i szybko, bo jest się w pewnym sensie pod ścianą i albo się mówi, albo się wegetuje :P. Ale nie zawsze można się uczyć za granicą, bo czas lub kasa stoją na drodze. Podczas studiów w Krakowie chodziłam na tandem - można było za friko pogadać z native'ami przy kawie lub piwku Niestety minus był taki, że musiała być wzajemność - ktoś uczy mnie np. hiszpańskiego, a ja uczę go polskiego. Wiadomo, polski do super popularnych nie należy, choć zdarzali się ludzie np. z Erasmusa, którzy chcieli się nauczyć. Ostatnio znów wróciłam do szkolenia hiszpańskiego, spotykam się w tym celu z nativem na korepetycjach. Właśnie mój nauczyciel powiedział mi o portalu <ciach ciach> L], przez który można umawiać się z różnymi native'ami. Mega wygodna opcja, nie będę tutaj tłumaczyć, na stronce jest filmik, który pokazuje, jak to zrobić. Póki co działa to tylko w Wawie, ale wiem, że poszukują ciągle native'ów i ma to być w całej Polsce, więc myślę, że opcja interesująca dla wielu osób, które uczą się języków obcych

Edytowane przez Peru
Czas edycji: 2015-05-23 o 19:10 Powód: reklama
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując