Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-03, 16:22   #1567
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To chyba jest pomyślane jak na tym zdjęciu z H&M, które wrzuciłam wcześniej czyli ze spodniami.

O, inaczej sobie Ciebie wyobrażałam wolę wersję bez zrobionych ust, bo wtedy oczy wychodzą na pierwszy plan, a jak masz powiększone usta, to giną za nimi.
Nie dziwi mnie tez, że rozważałaś SD.
Faktycznie umalowane wygladaja tutaj na naprawdę duże przy wąskich ustach. Ja znowu szukałam w życiu symetrii, ale prawdę mówiąc, to wcale nie wyglądam na tym foto źle. Wydawało mi się, że było dużo gorzej. Chyba z wiekiem człowiekowi rośnie samoakceptacja. W tej chwili dodatkowo na moją niekorzyśc działają głębokie bruzdy przy nosie, bo te już wymagają interwencji lekarza. Taki niestety urok posiadania duzych policzków, robię je od 25rż.

Czytam sobie jeszcze z ciekawości o SD i część z zaleceń mi służy - nie krzywdzą duże kwiaty na kloszowanej spódnicy w kolano, ani dzwony, uniosę panterkę. Ale żadne drapowania i dekolty Chyba, że np dekolt to kwestia długich włosów kładących się miękko na ramionach, a takich od lat nie miałam i jak nic dzielą mnie od nich co najmniej jeszcze dwa lata. Brakowałoby też 5cm do dolnej granicy wzrostu, chyba, że coś się w tej kwestii zmieniło. Również przy długich włosach poziome dekolty odkrywające ramiona dawały radę. Przy krótkich niekoniecznie.

Z krojów G z kolei bronią się skomplikowane wzory, mini jeśli mam kozaki, stójki i golfy, a kiedy jestem szczuplejsza, spodnie 7/8, bo przy obecnej wadze robią kuku z proporcjami.

Zara miała taką kamizelkę w wersji sukienki i wydaje mi się, że do spodni traci cały swój glamourowy sznyt. Tylko w tej zarowej nie jestem pewna ramion. Wolałabym też dyscyplinujący pasek z klamrą, ale to akurat detal.

Cinde dzięki za cynk!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-04-03 at 17.21.44.jpg (55,9 KB, 23 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-04-03 o 16:26
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora