Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-12, 20:45   #144
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88132412]Ja byłam dzisiaj w Pepco, też chciałam jakieś ładne butelki ale niestety brak. O allegro nie pomyślałam a to genialny pomysł w swej prostocie żeby tam zajrzeć [/QUOTE]

Ja godzinę temu kupiłam identyczne butelki jak chciałam na allegro kupować 15zł za 6 butelek po 100ml, o takie:

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podrzućcie proszę ten przepis! Już tu się pojawiał, ale nie wiem czy znajdę, a mam więcej czasu i chętnie zrobię ! Na jesienne wieczory [emoji7][emoji16]
Oto i przepis co się miota po tym wątku od lat: klik!

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą gdzie zamawiacie woski? Kupujecie tylko te oryginalne czy tez jakies tańsze zamienniki? Ja w tamtym roku kupiłam kominek w netto z zamiennikami ale widziałam duży wybór tych wosków w markecie budowlanym w dziale ozdób i kwiatów.
Kupuję zawsze w Ładnie Pachnie - mają sklep stacjonarny we Wro i panie tam pracujące są najwspanialsze. Mają ogromny wybór.
Kupuję głównie yankee, bo są tanie i mają dużo zapachów, które lubię, poza tym Kringle Candle, Goose Creek i Woodwick. Nie kupuję tańszych zamienników.
Staram się ogólnie kupować raczej woski i podgrzewacze sojowe albo z wosku pszczelego, ale nie umiem sobie odmówić np Witches Brew albo Clean Cotton

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mitsu, tak myślałam, że to ty [emoji5]


Edit: Aaa w ogóle na fb jest grupa Sojove love i tam można znaleźć mnóstwo polskich sklepow robiących naturalne woski i świece, polecam jeśli ktoś potrzebuję powydawać miliony
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.

Edytowane przez Mitsukki
Czas edycji: 2020-09-12 o 21:00
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora