Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okropny PMS
Wątek: Okropny PMS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-29, 15:49   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Okropny PMS

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Muszę się poradzić. Mam okropny PMS. W czasie owulacji - nudności i wrażliwość na zapachy. Potem - No stop mi słabo, źle, mam obniżony nastrój, jestem poddenerwowana i zaniepokojona. Z dniem okresu wszystko przechodzi.

Ginekolog mówi, ze to zmęczenie (robiłam hormony z krwi - wszystko bez zarzutu). Poleca tabletki.

Ale nie wiem czy po nich nie będzie jeszcze gorzej.

Któraś miała podobny problem? Co zrobiłyście?
Mam podobnie, a po epizodzie z braniem tabletek przez 9 miesięcy, jeszcze gorzej.:/
Wiec nie wiem, z tabletkami tak, ze jedni je tolerują i im pomagają, inni mają takie skutki uboczne, ze się nie daje do siebie dojść nawet po odstawieniu.

U mnie jednym z wielu skutków ubocznych był stopniowo pogarszający się nastrój w ogóle. Pomalutku, niezauważalnie, po około pół roku kapnęłam się, ze jest bardzo źle. PMS faktycznie nie miałam, ale co z tego jak zły nastrój, lękliwość, fatalizm, płaczliwość, nerwowosć uczucie bezsens a nawet stany lekowe i ataki paniki utrzymywał się na stałe.
I zanik libido na dokładkę.

Po odstawieniu polepszyło się powoli, ale nie do końca. A PMSy stały się dużo bardziej męczące i psychicznie i fizycznie niż przed tabletkami.


Nie wiem co z tym zrobić, wybieram się do gina niedługo o tym rizmawiać. Jak coś poleci to dam znać.
A jakbyś sama cis prędzej miała zalecone innego niż tabletki to też chętnie przeczytam
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując