Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-13, 16:18   #105
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Może się wam narażę, ale szczerze mówiąc ja nie wyobrażam sobie karmienia Majki w tym wieku:P Sama nie wiem, kiedy ją ostatnio karmiłam, ale spokojnie koło roku już minęło. Je sama. Ile zje, to zje i tyle. Najwyżej szybciej zgłodnieje, jak zje za mało.

I nie dziwię się, że w przedszkolu wymagają samodzielności w tym zakresie. Jednak 3 panie na 25 dzieci to trochę za mało, żeby karmić dzieciaki. Rozumiem np. pokroić coś na kawałki czy coś.



Ale podejście tej babki z przedszkola u kota też mi nie leży. Co innego wymaganie trochę samodzielności, a co innego wmuszanie w dzieci jedzenia, bo muszą zjeść wszystko czy też zabranianie im rozmowy przy różnych czynnościach czy też poniekąd wyśmiewanie się z dzieci (teksty "taka duża, a coś tam"). To akurat jest przesada. Dla wielu dzieci jest to nowe środowisko, nie każde dziecko ma za sobą doświadczenia ze żłobka, więc wiadomo, że potrzebują czasu, zeby się oswoić.



Iwonia - dużo zdrówka dla maluchów życzę. I współczuję takiej mamozy - ja bym chyba oszalała:P Mam nadzieję, że przez weekend dzieciaki się trochę wykurują i będziesz mogła posłać Igora w poniedziałek do przedszkola i troszkę odpocząć, zwłaszcza psychicznie.



Kocie - ja bym chyba jeszcze się chwilę wstrzymała z jakimiś ruchami i zobaczyła czy rozmowy coś dały. A w tym czasie na spokojnie możesz się rozejrzeć za innymi opcjami, bo takie przenosiny na cito, to też niekoniecznie dobrze się trafi.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując