Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 20:53   #1118
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Hej, hej!

Ja również zaczęłam zapuszczać paznokcie na wakacje. Najdłuższą długość osiągnęłam w zeszłym roku 1,7 cm. Zapuszczałam je od maja do początku listopada stosując odżywkę z krzemem z JOKO. Olejowałam bardzo często paznokcie i kremowałam bardzo często dłonie i stosowałam suplementacje. Od miesiąca zapuszczam paznokcie i teraz mają długość 1,2cm.

lavender08
Co to za kolor na drugim zdjęciu?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez hanka09_12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam problem staram się zapuścić paznokcie od kilku miesięcy i ogólnie mam mocne paznokcie i twarde nawet aż za bardzo ponieważ gdy tylko są lekko dłuższe niż opuszek, któryś z paznokci mi się łamie Już sama nie wiem od czego to zależy Długo miałam paznokcie piłowane w prostokąt ale ostatnio piłuję je coraz bardziej w migdałki Podobno przy takim kształcie się mniej łamią a jednak Często staram się je olejować albo wmasowywać masło shea przy okazji nakładania na dłonie i smaruję też skórki wkoło paznokci maścią z witaminą A Możecie mi zasugerować jakie mogę robić błędy i czemu mogą się łamać?
A jak miałam prostokątny kształt Twoje paznokcie się łamały?

Ja dawno, dawno temu uparłam się na kwadraty, które non stop się łamały. Zmieniłam kształt na migdały i spokojnie mogłam zapuszczać.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując