Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe trio
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-29, 21:50   #85
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję

czyste minerały tylko na samym początku stosowania mogą (ale nie muszą) spowodować pogorszenie cery. I na pewno są lepsze dla cery niż pseudo-minerały które zawierają m.in. talc czy konserwanty 100% minerały stosuję już prawie dwa lata one działają wręcz leczniczo na skórę więc teoria o szkodzeniu cerze, zwłaszcza mojej jest zupełnie nietrafiona
A stosowałaś czyste minerały, jeśli tak to jakie?

Podkład pseudo-mineralny Mary Kay o którym wspominasz to dla mnie przynajmniej zupełnie nie trafiony produkt i nigdy w życiu bym go nie kupiła. Długi skład (popatrz na króciutkie składy czystych minerałów) , zawiera talk który mimo że jest minerałem nie służy cerze i jest niemile widziany w prawdziwych mineralnych kosmetykach, dimethicone (silikon) którego unikam jak ognia w kosmetykach do twarzy, parabeny...nie nie i jeszcze raz nie nie wiem jak możesz sądzić że skład Mary Kay jest oczyszczony ze szkodliwych składników dla porównania skład podkładu Buff'd który zawiera tylko 5 składników naturalnych

Zaś cera popsuła mi się jeszcze na wakacjach które spędziłam na pół-dziko na działce gdzie nie używałam wlaśnie minerałów. I teraz mam efekty
Aga, ja tak przeczytałam o tych pseudominerałach w jakiejś ulotce wprowadzającej puder MK, że tak być powinno, ja się nie znałam na składach więc po prostu wierzyłam, a że nie powodował on mi żadnych niespodzianek, więc tym bardziej nie zgłębiałam tematu.
Minerałów czystych nie stosowałam jeszcze, właściwie to tu, na Wizażu dopiero się dowiedziałam o nich. Wprawdzie juz jakiś czas przymierzam sie do ich zakupu, jednak z uwagi na mnogość firm i różnorodność ich to tak naprawdę nie wiem które by mi odpowiadały.
Ale może wypadałoby choc spróbować? Idę zobaczyć na tamte wątki.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując