Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MARSZ SZMAT. Czy na gwałt można sobie zasłużyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 14:12   #49
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: MARSZ SZMAT. Czy na gwałt można sobie zasłużyć?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie chcę robić off topa, ale zakładając czysto teoretycznie gdybym ja zaszła w ciążę w wyniku gwałtu na pewno nie chciałabym/ nienawidziła tego "owocu" Nie chciałabym wychowywać dziecka zboczeńca, które całe życie przypominałoby mi o tym wydarzeniu
spoko, ale co dziecko jest winne zaistniałej sytuacji? Ukrałabys dziecko, a nie samego zboczeńca. Bardzo trudna sytuacja, ciezko powiedzieć co by było odpowiednie.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

mnie na szczęście tylko gonił z kroczem na wierzchu (ekshibicjonista), ale zgubilyśmy go z koleżanką. Dobrze, ze nie bylam sama bo nie wiem jak by się to skończyło. Mógł równie dobrze się okazać jakims gwałcicielem. Swoją drogą czy ekshibicjoniści gonią kogoś po nocy? po co niby mieliby to robić?

Uważam tak jak dziewczyny, że gwałt to nie jest wina kobiety, ale można minimalizować ryzyko tj. nie chodzic samej po nocy w mini i szpilkach, w ciemnych uliczkach, albo najlepiej iść razem z tłumem. Szkoda, zę są takie małe kary dla gwałcicieli :/
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując