Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kubeczek menstruacyjny - alternatywa dla tamponow i podpasek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-06, 23:15   #1582
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kubeczek menstruacyjny - alternatywa dla tamponow i podpasek.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
od razu po założeniu wiedziałam, że jest inaczej bo pod innym kątem była końcówka kubeczka, a efektem był brak przeciekania

potem zgłebiłam temat i okazało się, ze muszę przy zakładaniu pilnować, zeby kubeczek rozłożył się z tyłu szyjki, bo zawsze tam mi się zatrzymywał - opierał się na szyjce zamiast ją obejmować - nadal nie mam 100% metody, bo zdarza się, ze kilka razy zakładam i jest źle, a innym razem ciach i zrobione
wkładam go metodą "punch down" czyli składam go jakby do środka i w momencie kiedy jest na odpowiednej głębokości obwodzę go palcem, zeby naprowadzić rozłożenie go po takim kątem, zeby przeszedł za szyjkę - ciężko to wytłumaczyć - ja sporo czytałam o tym zanim kupiłam kubeczek i tak naprawdę zrozumiałam o co chodzi jak sama popróbowałam i doświadczyłam tego
znalazłam kiedyś taki artykuł, w którym to było fajnie narysowane - zaraz spróbuję znaleźć

edit:
na pewno to było przydatne + linki tu podane
http://magicznykubeczek.blogspot.com...truacyjny.html
Dzięki wielkie, zgłębiałam temat teoretycznie, ale praktycznie nie jestem w stanie tego wyczuć. Będę musiała spróbować jeszcze raz, ale to jak będę w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując