Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-04, 09:40   #14
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Juz po krzyku, juz po Skalpelu
teraz popijam sobie czerwona herbatke, która swoja droga czysci mnie nieziemsko
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
no właśnie
a tak chciałam być zawsze szczypiorkiem
rzoumiem Cie
ale takim znowu szczypiorkiem tez nie chcialabym byc
lubie swoje pituty poki co jeszcze w rozmiarze E, bo podejrzewam,że odsatwienie tabsów,dieta i cwiczenia zrobia swoje
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a propo grubych kości
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1340271969 oto chodziło
z tym,że u mnie to lekarz stwierdził na prześwietleniu na pogotowiu po tym jak miałam wypadek samochodowy
i wyszlam praktycznie bez szwanku

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Ex a nie mozesz sie dolozyc do ps-a np. Za miesiac jak juz wszystko sobie kupisz? w czyms przeciez chodzic trzeba

A to obrazek dla Was dietkujących .
widzialam ten obrazek
Zmieniam religie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No wlasnie za miesiac juz nie bede miala pieniazkow takich, marne grosze jedynie i nie bedzie z czego sie dolozyc Teraz jest jedyna mozliwosc na to.. Ciezki orzech do zgryzienia Ale przejrzalam strone ikei i tak sobie mysle ze moze podjedziemy do Wrocka na zakupy do domu, i za polowe swoich pieniazkow kupilabym czarny serwis obiadowy, kieliszki, szklanki, ozdoby do domu, biezniki etc. a tz ze swoich tez sie dolozy i zrobimy takie porzadne zakupy do domu.

A ja dzis sniadanko troche zdrowsze mam, tzn kolo 7 jadlam nesquiki z mlekiem mala porcje, a zaraz ide zjesc bulke z salata pomidorkiem i plasterkiem sera Nie mam jedynie pomyslu na drugie sniadanie i podwieczorki- bo co, codziennie jogurty jadac? Marchewka + jablko mi niestety nie wchodzi, a samo jablko to bedzie chyba za malo..

Poza tym wymyslilismy ze jutro na obiad beda zdrowe burgery, tzn buleczka grahamka + miesko robione w domu smazone na niewielkiej ilosci tluszczu + salata + pomidor + cebula + odrobina ketchupu Zdrowszy odpowiednik mc
ja sie boje wchodzic do Ikei, bo ost spedziłam w Pzn 5-6h i zostawiłam polowe wypłaty

Ja na śniadanko jak zwykle owsianka z Sante z truskawkami, ns kupie z bananami i czekolada a co!
Pije tez duzo wody, na zmiane Kinge Pieninska i Cisowianke lekko gazowana, to sa wody, które mi najlepiej wchodz, a i jeszcze Muszynianka

Na dzisiaj jeszcze nie mam pomyslu na obiad..
Moze warzywa na patelnie z Biedronki, swoja droga uwielbiam je
Zawsze dodaje do nich jak je smaze mnóstwo przyprawy do ziemniaków i moge normalnie cała paczke pochłonąć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej Aniu mnie sie wydaje, ze brzuch mam ogromny, ale mowia, ze mala kuleczka takie foto wczoraj zrobilam jak mierzylam ciazowe bluzki w h&m


Ex w ikei to sie traci zawsze fortune jak sie wejdzie my przez ostatnie 2 miesiace bylismy chyba z milion razy i niby same ☠☠☠☠☠☠☠y do domu a tu cyk i przy kasie 5 stowek. Ale masz teraz dylematy, wyskoczyl z tym ps w kiepskim momencie
Jaka kuleczka faktycznie
a i dupka Ci troszke urosła, ale wygladasz teraz niesamowicie seksownie
Naprawde
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora