Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-09, 20:26   #3822
czornejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam jeszcze wadę wzroku - krótkowzroczność, ale to pewnie bez znaczenia.
Najgorsze problemy miałam zawsze z żołądkiem - bywało tak, że napadał mnie ból, jak się kładłam spać - straszny ból, nie do wytrzymania, dlatego to kolejna gastroskopia była, monitoruję to, chociaż badanie jest okropne, ale do przeżycia. Ja ten refluks i to zapalenie hoduję od lat - tak mówi lekarz, więc moim marzeniem jest wyleczyć w końcu ten żołądek.
Oprócz tego strasznego zapachu z ust i ciała, to ten refluks dawał (i daje jeszcze nieraz, choć już b.rzadko) znać w postaci zgagi - podczas jedzenia i już po. No i jeszcze mam problem od zawsze z anemia z powodu niedoboru żelaza, ale to od żołądka. Nic poza tym.

Z tymi wodami robię tak: rano na czczo piję wodę - ciepłą z wyciśnięta cytryną i do tego ta kawa. Potem jem śniadanie, łykam drażetki, a ta woda na zmianę, raz Zuber, raz Jan, tak pomiędzy posiłkami, choć na opakowaniu piszą, żeby pić po pół szklanki przed posiłkiem, ja piję nieraz przed, nieraz po, a najczęściej w ciągu dnia, pomiędzy posiłkami. Ale codziennie piję wieczorem, przed snem, dosłownie przed położeniem się do łóżka, wypłukuję toksyny. Staram się wypijać prawie po butelce tych wód dziennie, ale nieraz jest po pół butelki z każdego rodzaju. Ta Słotwinka to już rzadziej, tak raz na kilka dni. Najlepsze są tamte dwie. Naprawdę polecam sprawdzić te wody, jakby nie ten wyjazd do Kudowy, w ogóle nie miałabym pojęcia o czymś takim, ale wystraszyłam się tej błony śluzowej (zwłaszcza że nie mogę brać tych tabletek z pompą protonową, bo one podwajają ten problem) i pomyślałam sobie, że te wody mogłyby wyleczyć tę błonę i tu cud z tymi zapachami ciała, że zniknęły. Minęło zarówno z ust, jak i z ciała - nie ma nic. Moim zdaniem warto brać też te ziołowe drażetki - Sylimarol, Raphaholin, chociaż już same wody na początku pomogły.
Jeszcze raz powodzenia.
czornejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując