Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie to uczucie być pijanym-pyta abstynent :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-13, 19:30   #1
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73

Jakie to uczucie być pijanym-pyta abstynent :-)


Witam.

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat a jakoże jest humorystyczny to myślę że ten dział jest odpowiedni.

Jakie to uczucie być pijanym? Uprzedzając pierwsze waszą radę "spróbuj to sam się przekonasz" Odpowiadam-nie spróbuję bo nie mogę-pracuję jako kierowca zawodowy i muszę być dyspozycyjny 24/7/365 ponadto mam zapalenie żołądka i lekarz zabronił mi spożywać alkoholu.Oprócz tego alkohol ma dla mnie nieprzyjemną woń i nie wyobrażam sobie spożywać czegoś co dla mnie po prostu brzydko pachnie.

Odnośnie bycia nawalonym udało mi się dowiedzeić paru rzeczy od mojego kolegi z czasów licealnych któremu zdarzało się tęgo pochlać,opisywał ten stan mniej więcej tak(i tu proszę żebyście w podpunktach tak jak ja opisali swoje odczucia)

1.Przychodzi nawalony do domu,wywalił się w przedpokoju i leży.5,10,15,20 minut w końcu myśli "no nie można tak leżeć na podłodze trzeba wstać".Nie przeszkadzała mu twarda podłoga,brak kocyka czy poduszki.Jest wygodnie tak jak jest-podłoga wydaje się wygodna,beton czy chodnik też.Jest tak błogo,człowiekowi nic się nie chce i to co na trzeźwo wydaje się niewygodne i niekomfortowe po pijaku jest fajne,wygodne i przytulne.Mówi że mógłby tak leżeć na podłodze do rana i wstał tylko dlatego że nie wypada uwalić się na środku przedpokoju .Jak to jest u was?

2.Zaburzenia widzenia-u niego objawaiało się to tym że nie był w stanie skupić wzroku w jednym miejscu,na jednym punkcie.Siadał nawalony przed kompem i patrząc w ikonkę wzrok cały czas uciekał mu do góry w prawo.Akurat w tym konkretnym kierunku i miał problemy z trafiniem myszką w to co chciał.Jak to jest z tym wzrokiem-on ucieka w konkretną stronę? na wszystkie strony? Czy jesteście w stanie skupić po pijaku wzrok na jedym punkcie?

3.Zaniki pamięci-często po zakrapianej imprezie ludzie nie pamiętają co się działo.Jak to mniej więcej wygląda-po osiągnięciu stanu upojenia nie pamiętacie już nic aż do zaśnięcia czy pamiętacie tylko poszczególne fragmenty? Czy po opowiadaniu znajomych co robiliście kompletnie pijani jesteście sobie w stanie coś przypomnieć? Jeden znajomy jak był pijany mimo iż był w swojej okolicy nie wiedział gdzie się znajduje,panikował i prosił żeby go doprowadzić pod drzwi bo on nie wie gdzie jest.Jeszcze inny już po wytrzeźwieniu dopytywał się co on takiego robił po pijaku bo kompletnie nic nie pamiętał.Ludzie mieli z niego bekę bo nic nie mogł sobie przypomnieć.Jak to jest?

4.Lanie w gacie.Zapewnie żadne z was nie przyzna mi się że coś takiego mu się przytrafiło ale czy w młodzi,zdrowi ludzie potrafią się zlać z powodu upojenia w spodnie? spokaliście się z takim przypadkiem czy to raczej domena zaawansowanych alkoholików?

5.Zataczanie się-jeżeli się zataczacie to dlatego że przez zniekształcone widzenie droga wydaje wam się kręta czy po prostu nie jesteście w stanie utrzymać rownowagi? Coś tam huczy w głowie? Jeżeli staniecie i się o coś podeprzecie to też wszystko wkolo się kręci i rusza? nawet stojąc nie jesteście w stanie utrzymać równowagi?

5.Odbieranie bodźców-czy będąc pijanym odbiera się bodźce z opóźnieniem? np ktoś się dotknie w ramię i odwracasz się dopiero po 5 sekundach?.Jak to jest z bólem? jest się znieczulonym i kontuzje/rozcięcia/rozwalony łeb mniej boli?

Jeszcze jedno-na wykopie był chłopak na wózku który odpowiadał na pytania jak to jest być niepelnosprawnym.Mówił że wylądował na wózku po tym jak kompletnie pijany spadł z dachu.Na dole czekali równie pijani znajomi.Po tym jak przywalił o beton i wszyscy zobaczyli że coś poważnego się stało......natychmiast wytrzeźwieli.W ciągu sekundy opuścił ich dobry humor,spoważenieli i wezwali pomoc.Czy spotkaliście się z czymś takim? Że nagle jakieś wydarzenie sprawia że wszyscy trzeźwieją?
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując