Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stres w pracy
Wątek: Stres w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-15, 20:22   #667
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

[1=9fe3753a27fdab91f294646 f71f38ef6abf24fb7_615a35f 24cb81;88899928]
Pracowałam w Polsce i za granicą, zawsze dla dużych międzynarodowych firm i tak jak piszę, dostałam coś takiego tylko raz. W jakim "niejanuszexie" trzeba pracować, żeby coś takiego dostać? [/QUOTE]

Za granicą bez zakresu obowiązków ani rusz i to obojętnie czy pracujesz w małej firmie czy w dużej, czy jako pracownik biurowy czy sprzątaczka. W obecnej firmie miałam 3 dni tzw. szkolenia/wdrożenia na stanowisko pracy, gdzie z kierownikiem oddziału 'przelecieliśmy' cały zakres obowiązków, a na koniec oczywiście podpisik, że wszystko jest jasne. A w Polsce również nie zdarzyło mi sie nie mieć zakresu obowiązków, zawsze była informacja, co i jak, ale bez zbędnej presji na ich przestrzeganie...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując