Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-24, 16:54   #5023
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Adzi
z alfy jestem poki co zadowolona.
Umowilam się na nastepne farbowanie na 2 kwietnia i zobaczymy jak bedzie znowu.
Daję jej szansę, a co

Lady
to te butki takie fajne w deichmanie kupujesz?

asia
witaj i kuruj się. wszyscy w moim otoczeniu chorzy:/
Agatko zależy które masz na myśli ale kupuje też w De,CCC i NL

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Buahhot [/COLOR]w Gdyni chciał mi jakiś dziad chyba wpieprzyć wpierdzieliłam się przed niego z rozpędu samochodem, zaczął na mnie trąbić, pokazywać, że jestem głupia (stukać palcem w czoło), więc mu bezceremonialnie pokazałam FUCKA a on, a onnnnn ten zły wysiadał i szedł do mnie, ale wtedy światło się zmieniło na zielone i uciekłam


---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
lubię ją oglądać, bo fajnie się ubiera, ale fakt - słuchać tej pani się nie da

jej siostra Khloe jest najśmieszniejsza, najszczersza i ogólnie taka... "przystępna"


---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no tak, zegarek w pracy jest czymś obowiązkowym ja mam ich u siebie chyba z 5


spoko kochana, da się przyzwyczaić do takich zmian ja już nawet rzadko mam kryzysy senne ale dobrze, że lapek jest ze mną, bo bym chyba uschła z nudów na tych nockach


jakie szpileczki? pokażesz?
ja po weekendzie idę na łowy, mam klika rzeczy na liście


cześć Asiu fajnie, że wróciłaś
doczytałam, że choróbsko Was ogarnęło, współczuję i zdrówka życzę
mój TŻ też leży i ledwo co zipie, mam nadzieję, że mi zdoła się uciec przed tym wiosennym wirem


hehe to chyba większość psiaków tak ma ja to czasami mięknę jak widzę ten błagający wzrok

co do szamponu to mi BD nie przypasował miałam po nim jakieś takie szorstkie włosy, miałam wrażenie, że w ogóle nie myje i męczarnie przechodziłam przy rozczesywaniu
teraz aktualnie używam LEO ziołowy, który bardzo sobie chwalę ale też mam zamiar zakupić Johnsonka fioletowego



idę oglądać Gladiatora
co masz na liście?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora