Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-28, 19:07   #4832
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji3590]- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
My wczoraj znów walczyliśmy z bolącym brzuszkiem . Zaczęło się już o 19 i trwalo do 1 z małymi przerwami. Potem od 1 do 2 było karmienie i na kolejne karmienie wstal 6.30, potem po 9 i wstalismy razem o 11

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak poznać, że boli brzuszek? Są jeszcze jakieś inne objawy poza podkulaniem nóżek i płaczem?

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość

[/COLOR]A coś robiłaś z tym noskiem?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Jak tylko widziałam, że ma zatkany i marudzi przez to, to zakraplalam solą fizjologiczną, czasem i cztery razy pod rząd, jeśli nie od razu udawało się go udrożnić. Dodatkowo czasem odciągałam te wody katarkiem. Mogłam jedynie zwalczać nieprzyjemne skutki tych wód w nosie. U nas trwało to ponad tydzień. Dziś już ani krople ani katarek nie poszły w ruch. [emoji1320][emoji4]

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
O kurczę to u mnie kikut do tej pory jest, a my z 11 grudnia jesteśmy [emoji848][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No, ja myślałam, że u nas też pewnie z dwa tygodnie będzie.
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość

Jeszcze mam pytanie do tych, które pozbyły się kikuta. Zbiera nam się codziennie w środku zaschnięta krew. Na sucho nie idzie tego wyczyścić bo jest zaschnięte do skóry. Nie wygląda to źle a po wyczyszczeniu pępuszek nie jest czerwony ale jednak sporo tych strupków. To normalne? Dalej nie moczymy w kąpieli go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie pomogę. U nas położna czyścila kikut patyczkiem i psikala octeniseptem. Nam kazała tylko psikac regularnie i w przypadku odpadnięcia kikuta też tylko psikac przy każdej zmianie pampersa.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
To witam w klubie ryczacych matek..
Co do ulewania, to kladziesz go na ramię, żeby mu się odbiło? Moja w ostatnim czasie też ulewa i czasem odbicie pomoże. Niestety czasami mimo noszenia nie odbije jej się w ogóle. Różnie z tym bywa. Jeśli chodzi o leżenie na brzuszku, to po jedzeniu tego się podobno nie robi, bo właśnie może ulewac.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Nasza ma ponad tydzień a odbić udało się nam ją też może max 4 razy. [emoji52] Nie wiem, czy my nie umiemy, czy co. Na szczęście ulała też co najwyżej 4 razy.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Jejku, ja też mam takie fazy. Lulałam go i ryczałam że jeszcze przed chwilą był taką komórką, malutkim jajeczkiem i jak to możliwe że jest już taki duży i piękny [emoji7]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
To ja regularnie wzruszam się na myśl, że była kiedyś ziarenkiem sezamu. [emoji85]

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora