Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-28, 19:43   #4836
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji3590]- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Tak, dziś brałam do odbicia to chlusnął [emoji19] rzadko kiedy beknie przy wzięciu do odbicia, a potem ulewa [emoji20]
Na brzuszku kładłam go ponad godzinę po zjedzeniu i ulał. Nie wiem czy on za dużo zjada czy co [emoji17] ciekawe, jest to że w nocy nie ulewa przy karmieniach.
Właśnie dziś pół nocy nie spałam bo myślałam, że się krztusi i dusi [emoji30]


Mam jakiś kryzys w karmieniu. Brodawka nadal boli, nic nie przechodzi i nic nie pomaga, nie wiem już co robić bo tak się nie da funkcjonować [emoji3525] muszę chyba iść do gina, tylko nie wiem jakiego bo ten mój to pewnie nic nie pomoże. No i kolejny problem jak iść do lekarza jak mąż wróci do pracy [emoji20] stresuje mnie podróż z dzieckiem na wizytę do ginekologa bo trzeba go będzie gdzieś nakarmić, a wtedy cały giga cyc na wierzchu i pół brzucha flaka[emoji29]

Zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakaś grzybica sutka i stad ten ból [emoji3525] chociaż Jaś nie ma w buzi pleśniawek. Albo ja źle go ciągle dostawiam i stąd ból [emoji3064] oglądam filmiki jak przystawiać, ale moje mega cycki flaki tego nie ułatwiają, bo jedną ręką cały czas muszę cycka trzymać bo mu wypada w trakcie jedzenia :/ cycek mi wszystko zasłania i nie widzę nic w trakcie [emoji35]
Dziś po karmieniu z ciekawości chciałam odciągnąć mleko, żeby sprawdzić ile się uda jakbym np chciała zostawić butelkę mężowi to przez 10 minut tylko 30 ml :/ wcześniej na tym cycku Jaś wisiał 30 minut, ale lipa straszna. Ciekawe czy nie mam za mało mleka [emoji3525]
Dodatkowo nie umiem go nakarmić butelką, ciagle wypluwa mleko.

Jakie macie butelki ? Z Aventu wcale nic nie umie ciągnąć, jedynie z butelki Lansinoha coś pociągnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
30 ml po zjedzeniu już przez dziecko to jest bardzo dobry wynik my mamy butelkę Avent że skoczkiem 0+ i butelkę tommee tippee. Na początku lepiej jadł z tommee bo leci trochę wolniej, a kształt podobny, teraz już ładnie ssanie z aventu i widzę, że mu najbardziej przypasowała.

Ja to z kolei się boje po przy jedzeniu z piersi krztusi się moim mlekiem i tak się zaciąga, że nie może złapać oddechu. Wtedy szybko go podnoszę do odbicia, ale zawsze jest strach, że coś się stanie [emoji17]

Ja mleko z prawej piersi odciągam 3-4 razy dziennie i razem mam około 250-300 ml z tych sesji. Tyle, że on z tej piersi nie je, z lewej nie odciągam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora