Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-15, 19:47   #1511
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;85995794]Hmm... Zaskoczona jestem.
Na temat Kibbe się nie wypowiem, ale co do typu kolorystycznego, to już nie wiem. Bo tak jak patrzę, to uważam, że wcale Cię ta czerń nie przytłacza i nie musisz się jakoś mocniej malować, żeby w niej wyglądać "jako-tako". Wrzuć trochę zdjęć w różnych kolorach szminek, jakbyś mogła, bo coś mi się zdaje, że chyba jednak nie będziesz Latem.[/QUOTE]

Będę musiała poczekać na naturalne światło z tymi szminkami

A jak chodzi o mój typ kolorystyczny - dlatego mam takie problemy z "określeniem się". Bez makijażu czerń jednak jest dla mnie za mocna (tzn. grafit wygląda lepiej). W makijażu wygląda dobrze (na zdjęciach kreskę mam brązową, a nie czarną, więc powinna jeszcze gorzej wyglądać).

Nie obstawiam raczej typów ciepłych, bo większość ciepłych kolorów (łososiowy, żółcie, pomarańcz, ciepły beż) wyglądają na mnie fatalnie. Dobrze toleruję za to np. cieplejsze zielenie i błękity.

Mylące mogą być moje włosy. Mam coś dziwnego z pigmentem, bo od skóry włosy są ciemniejsze, ale pod wpływem słońca bardzo mocno jaśnieją. Brwi mam dosyć ciemne (w porwaniu z włosami). Rzęsy też są ciemne, ale latem jaśnieją ich końcówki (przez to dopiero henna, albo tusz pokazuje ich prawdziwą długość ).
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora