Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 15:42   #1150
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Nie chciałam być taka bezpośrednia, ale faktycznie, jesteś raczej wyjątkiem niż regułą. I super że dobrze Ci się ułożyło i po Twojej myśli Po prostu u nas ludzie w wieku 20-25 lat raczej dopiero co kończą studia i modlą się o jakąś ciekawą pracę, a nie wybierają wyprawkę.

Pamiętam swój stres i przepłakane noce kiedy wchodziliśmy z ówczesnym chłopakiem w dorosłe życie a ja nie miałam pojęcia jak mam żyć bez pracy, nie wiedziałam czy coś znajdę, kiedy i za ile. Miałam wsparcie w mamie, ale wiadomo, każdy chce być samodzielny. Stąd teraz po tych wszystkich latach kiedy całkiem dobrze mi się układa a dziecko jest wystarane i wiem że niczego mu nie będzie brakować uznaję ten luz za bezcenny. Stąd tak napisałam, że to idealny wiek. Ale nie jest to przepis uniwersalny.
No ja wyjechałam za granice 7lat temu. Tu zrobilam szkole jezykowa i zdobylam prace dwa razy lepiej platna niz w Polsce mialabym po studiach jakie planowalam.
ale mam kolezanki w moim wieku z dwójką dzieci, które maja super ulozone zycie. i tez ich sporo. Jednak widze ,ze jesli komus nie pyklo od razu pozniej coraz ciezej. Moja przyjaciółka ma 32 lata , skończyła 3 kierunki studiow , ma córkę i beznadziejnego ojca dziecka który ciagle robi jej pod gore. Widze ze jest na maksa nieszczęśliwa a przekonana bylam ze w zyciu jest skazana na sukces.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora