Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.II
Wątek: Izotek - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-12, 11:39   #4360
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez BladyKrytyk Pokaż wiadomość
Dobry! Mam problem i pytanie z nim związane, proszę o pomoc :c. Mianowicie mój dermatolog ma L4 do końca stycznia, leki kończą się 14. Wizyta dopiero 2 lutego, mam przerwać kurację na pół miesiąca? Przecież to beznadzieja i będę musiał czekać miesiąc, dwa albo nawet trzy przed rozpoczęciem kolejnej, a jestem po półtorej miesiąca kuracji, szkoda by mi było tego czasu. Czy zwykły lekarz rodzinny przepisze mi axotret, warto się do nie udać i stracić pół dnia w kolejce i nie odmówi mi przepisania izo? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję!
Poszłabym do lekarza pierwszego kontaktu, ale ze skserowaną dokumentacją od dermatologa. A jakby nie przepisał, to do innego dermatologa, prywatnie.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Regular Pokaż wiadomość
Napiszcie czy ktoś miał taki problem jak ja z tym czerwonym pryszczem z białą ropa pośrodku? W jakim czasie to dziadostwo znikło? A może ktoś z Was ma jakiś sposób na tego typu pryszcze?
Od czasu rozpoczęcia leczenia miałam dwa razy takie okropieństwo na plecach. Wycisnęłam. Ale ja wszystko wyciskam, chociaż wiem, że nie powinnam.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora