Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-14, 16:48   #2452
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

A, i gdyby ktoś szukał pudru utrwalającego korektor podoczny to potwierdzam peany na cześć Laury Mercier – nie spodziewałam się, że może aż tak optycznie wygładzić i rozświetlić skórę, a także zapobiec wchodzeniu korektora w zmarszczki.

:
Wszystkiego dobrego!

Marzy mi się ten puder, bo ostatnio z okolic podocznych wszystko mi złazi, nic się nie trzyma. Wszystkie korektory są be i jestem obrażona na nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Jak to sie stalo ze ja ich jeszcze nie mam??
Ja jestem na wykonczeniu podocznego alkemie better than botox- strasznie szybko go zuzylam, nie wiem czy jest niewydajny czy ja za duzo go nakladalam w każdym razie nie zamierzam ponawiac zakupu- cieni nie ruszyl nic a nic, wypelnienie zmarszczek niezauwazone, nawilzanie tez bez rewelacji. W dodatku bardzo mi sie rolowal pod korektorem.
Dobrze, że piszesz. Ciągle Alkemie gdzieś widzę, trochę kusi ale czy warte tych pieniędzy to nikt nie pisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując