Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolej na kwiecień
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-12, 07:18   #53
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolej na kwiecień

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
I dzień świąt i Wiosennie to moi faworyci nie do pobicia
Reszta oczywiście też idealna,ale ja kocham mocne makijaże.


Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
jak zwykle kopara mi oapdla doslownie!pieknie!


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
pikne, najbardziej mi sie podobasz w :golden eyes, The vixen i II dzień świąt. Natomiast w Wiosennie wydaje mi się że ta zieleń gasi twoją tęczówkę; a w I dniu świąt piękny masz kolor na górnej powiece, a na dole jakoś średnio mi się widzi ta pomarańcz, przynajmniej na zbliżeniach.
Goth to nie pomarańcz tylko ciepły brąz ze zlotem, może aparat zmienił trochę ten kolor

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Noo w końcu się doczekałam dawki Twoich makijaży Aga
codziennie wchodziłam na MM i oczekiwałam na nową porcję ;-]
cóż mogę powiedzieć, jesteś po prostu BOSKA gdybym ja tak umiała się malować to byłabym happy Wyglądasz przepięknie ^^ do żadnego makijażu się nie przyczepie no po prostu mucha nie siada xD buziaki i czekam na majówke xD
może dam coś wcześniej

Cytat:
Napisane przez hybri Pokaż wiadomość
piękne, podziwiam Twoje dzieła już od pewnego czasu i jestem po prostu zachwycona Twoim talentem może otwórz własny salon? chyba że już masz :P

a chciałam zapytać czy byłaby możliwośc krok po kroku wytłumaczyć makijaże: golden eyes, Subtilement oraz II dzień świąt ?
spróbuję je opisać

Cytat:
Napisane przez iziz08 Pokaż wiadomość
aga jak zwykle pieknie i jak zawsze ciezko mi zdecydowac ktory jest moim faworytem,poniewaz wszystkie makijaze jak i stylizacje powalily mnie na kolana ale po dlugim namysle najbardziej efektowne wydaja mi sie makijaze swiateczne i zaznaczam zamierzem je wyprubowac na sobie


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Piekne makijaze, szczegolnie podobaja mi sie "swiateczne" i golden eyes. Dwa pierwsze chyba bylyby na ostatnich miejscach, chociaz rowniez bardzo ladne.


Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
YEAH, ale fajnie, ze zamiescilas nowe dziela

Ja jak zwykle skupilam sie na oczach, bo nie dosc ze sa sliczne, to jeszcze tak je podkreslasz, ze szczeka opada


Najbardziej spodobaly mi sie: THE VIXEN (super cieniowanie!), FIOLET, ZLOTO, BRAZ (pyszne kolorki!) i II DZIEN SWIAT (calosciowo swietny).


No i musze to dodac: wygladasz na zdjeciach bardzo ladnie, masz sliczna cere




Dziękuję kochane za wszystkie wypowiedzi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując