Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeszów - szukam koleżanki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-28, 15:22   #21
dominika0007
Przyczajenie
 
Avatar dominika0007
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Rzeszów - szukam kolezanki:)

Cześć Dziewczyny
Mam 22 lata, mieszkam w bliskich okolicach Rzeszowa, jakoś tak się złożyło że wszyscy znajomi nagle zaczęli być koszmarnie zajęci dziećmi, rodzinami, magisterkami, praca w UK i innymi rzeczami.
Rozumiem, że można nie mieć czasu ale 365 dni w roku? ;p
No way- nie mam zamiaru siedzieć w domu i nudzić się jak mops- dlatego też szukam osób które maja pokłady energii lub nie na wszelakie wypady począwszy od przyziemnego piwa, zakupów, kina a skończywszy na dyskusjach do białego rana, krótkich wypadach (lub dłuższych), teatrze i innych uciechach życia codziennego ;p
Zapraszam na priv osoby dla których ważne będzie zarówno bieganie po galeriach (w celach zakupowych) ale też takie które będą odciągać mnie od witryn księgarni i bibliotek, osoby którym nie są obce wypady do różnych przybytków kultury i te które uprawiają różnego rodzaju sporty, osoby z którymi będę miała gwarancję doskonałej zabawy nawet na "pielgrzymce" ;p, z którymi nie będę bała się wejść do kajaka na Lisiej Górce
Jak już przebrnęłyście to napisze poprostu- jestem normalną osobą, nie plastikową dziewczyną, której nie parzy ani książka ani alkohol- wszystko w umiarze. Szukam osób normalnych, które nadają się do "tańca i do różańca" Proszę piszcie śmiało sesja w drodze ale znajomi ważniejsi ;D
dominika0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując