Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Escentric Molecule 01 brak zapachu po 2,5 użytkowania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-20, 08:14   #6
Magg33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Escentric Molecule 01 brak zapachu po 2,5 użytkowania

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86265305]Termin przydatności uważasz za tożsamy z terminem w jakim można reklamować?
Tak naprawdę perfumy nie maja terminu przydatności. Na opakowaniach zwykle jest info o 36 miesiącach od otwarcia opakowania, ale to jest mocno umowne. Ja mam kilka zapachów mających ponad 10 lat, jeden miałem ponad 20-letni i były w super kondycji. A dla kontrastu, można zepsuć perfumy w 2 miesiące, postaw na kaloryferze przy oknie, a zobaczysz, że skisną. Kluczowym jest w jakich warunkach są przechowywane.
Zwykle sklepy mają w regulaminie napisane, że na reklamację jest określony czas, który na pewno nie wynosi 3 lata...

Poza tym w czym sklep miał niby zawinić? Przecież sama piszesz, że perfum używałaś jakiś czas i nie było zastrzeżeń, teraz po latach się pojawiły. Więc tu winy żadnej sklepu nie ma.



Rozumiem, że perfum żal, mi też raz zepsuły się perfumy po kilku latach, ale jak można wpaść na pomysł żeby po 3 latach reklamować zapach?


Nieprawidłowo przechowywać perfumy można na wiele sposobów:
- trzymać je w warunkach gdzie są narażone na ciągłe zmiany temperatury, naświetlenia, wilgotności powietrza
- trzymać w wysokiej temperaturze, wysokiej wilgotności
- trzymać w nasłonecznionym miejscu[/QUOTE]

Przecież ja się nie upieram na tą reklamację, zasugerowałam, wysłałam zapytanie do sklepu, dostałam odpowiedź i ok, bardziej chciałabym poznać odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało, czy ktoś miał podobne doświadczenia. Perfumy były przechowywane prawidłowo. Dla mnie to też dobra nauczka, żeby nie kupować tak dużych pojemności, bo nie jestem w stanie ich zużyć w określonym czasie..i tyle
Magg33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując