Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-23, 21:23   #272
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu...może jeszcze jest nadzieja...Jak nie ma @ tooo[emoji110][emoji110]
Hmm...myslalam ze i bolerioza jest w tym szczepieniu. Dobrze wiedzieć. Mówię wam jak ja nie lubie kleszczy. Mam do nich awers. Jak tylko gdzieś załapie to później sie cała drapie bo mam wrażenie że chodzą po mnie. Jest mi nie dobrze brrr. W tamtym roku syn miał pierwszy raz za uchem..Ale nie zdążył się wbić A ja juz paniki narobiłam. No nie cierpię.
Lucky woman i jak tam zdrówko u was? Teraz taka pogoda.. rano zimno. Później ciepło i nie wiadomo jak sie ubierać. Dużo ludzi zakatarzonych chodzi. Dziś 22 stopnie były u mnie i słonecznie A jutro ma być 11 stopni i deszczyk. Więc nie dziwota. Oby wirusik zbytnio sie nie rozkręcił [emoji110][emoji4]
U mnie dzionek aktywny. Mlody był na urodzinach to zdążyłam sobie wszystko posprzątać, pościel poprana i obiad zrobilam w spokoju. Nawet wyskoczylam na mały shopping i kupilam sobie sweterek alpake na który chorowałam i buciki juz wiosenne. [emoji7] później rowerek z rodzinką. Mmm cudowny dzień. Jutro czekają nas znow urodziny ale juz u przyjaciół. Dzieciaki poganiają. Ale znow tort. Echhh ała moje boczki.
Miłego Wieczorka dziewczynki. [emoji9]
Marianka jak twoja forma?[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując