Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-29, 13:40   #293
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, pogoda coraz lepsza to i humory sie poprawio, nigdy nie jest tak jak bysmy chcieli ale nie ma co tego roztrząsać bo może być gorzej.Rodzinie nigdy się nie dogodzi, każdy niech żyje własnym życiem. Byłam sie przebadać bo coś mi energii brakowało, ale widocznie to przesilenie wiosenne. Weekend się zaczyna,trzeba korzystać ze słoneczka.
Ja fanko Ezry też nie byłam dopóki mąż nie zaproponował by iść na koncert, teraz od razu w radiu poznaje jak leci jego piosenka. Ja dzis w domu, bo w żłobku mają szkolenia to nadrabiam wszystko. Umòwiłam się też do ginekologa ale termin dopiero w maju, wcześniej w czasie okresu by wizyta wypadała.Po tym co wykryli u bratowej wole się skontrolować.
Słoneczne dni nadchodzą to podładujemy energię. Letni czas teraz na weekend przedstawiamy, bedzie dluzszy to inaczej organizm tez bedzie funkcjonował. Dziś u mnie fajna pogoda, słoneczko i 13 stopni, mam planach pobiegać sobie A młody będzie jeździł rowerem. Zobaczymy jak nam pójdzie [emoji6]
Co do zespołu Ezry, puscilam sobie na Youtube i wiem co.to za zespół, nawet mi się pare piosenek jego podoba.[emoji4]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Beellina
Czas edycji: 2019-03-29 o 13:42
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując