Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-29, 18:01   #22
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Pod koniec maja wybieram się na ślub cywilny mojego brata. Po ślubie nie będzie żadnego hucznego wesela - planowany jest obiad i dobra kawa z deserem w restauracji, to raczej niewielka uroczystość, na której będzie około 20 osób.
Mam problem z kupnem sukienki. Ostatnio kupiłam w Camaieu elegancką "małą czarną". Zastanawiam się, czy będzie stosowna na ślub cywilny? Jedni mówią, że nie, inni mówią, że tak i teraz już sama nie wiem. Zdjęcia sukienki niestety nie mam, widziałam taką samą na Allegro, ale nie wiem, czy mogę pożyczyć zdjęcie z aukcji. Jest to elegancka, czarna i dopasowana sukienka bez zbyt głębokiego dekoltu, na grubszych ramiączkach, z zakładkami na piersi, długość do kolana. Ładnie podkreśla sylwetkę
Planuję do niej założyć buty na obcasie i czerwone, zielone lub intensywnie niebieskie dodatki (biżuteria, kopertówka).

Choć kupiłam tę czarną, dalej szukam czegoś w jaśniejszych kolorach (pastelowy róż, łososiowy, krem - mam południową urodę i w tych kolorach czuję się dobrze), ale praktycznie wszystkie pozostałe sukienki źle na mnie leżą.

Dodam, że panna młoda planuje "wystąpić" w czerwieni.
Help
__________________


Edytowane przez ulpu
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:06
ulpu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując