Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 10:43   #446
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez DoMi_NikAaaa Pokaż wiadomość
Ja chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu.
Chodząc na siłownie myślę najbardziej o schudnieciu i o tym aby ćwicząc spalić najwięcej siłowni.
Myślę, że jak trochę schudnę zwiększe czas ćwiczeń z ciężarkami żeby ujędrnić ciało po odchudzaniu.
Właśnie zastanawiam się nad tym żeby zamiast siłowni chodzić na jakiś fitness albo aerobic. Jak myślicie co będzie lepsze?
Wg mnie dobrze jest połączyć siłownię i fitness, albo siłownię i basen.
Jeśli chodzi o siłownię i fitness, to najlepiej wykupić karnet open w klubie, bo wtedy masz dostęp do siłowni i wszystkich zajęć na fitnessie.
Nie wiem co lubisz, ale dobrze np po siłowni, pójść na pilates, albo coś stretching, jakieś wyciszające zajęcia. Jeśli Jesteś bardziej "ruchliwa" (ja tak mam), to dobre będą zajęcia taneczne np. zumba(podobno świetna jeśli chodzi o spalanie kalorii ,ale ja osobiście nie byłam).
Ja Ci proponuję żebyś chodziła na TBC, BPU, i piłki - te zajęcia pomogły mi bardzo wyszczuplić biodra, brzuch , pośladki, uda... No i nie zapominaj o kardio po siłowni, przynajmniej 30 min (rowerek, bieżnia,orbitek, stepper- to lubisz).
Powodzenia

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny widzę, że przez parę dni, które mnie tu nie było parę osób przybyło...WITAM WSZYSTKICH a u mnie po weekendzie istna porażka sama się za to nienawidzę, ale trudno stało się...teraz znów ruszam tyłek i szukam motywacji bo jakoś przez ostatnie dni brakuje mi jej....


Miłego dnia Kochane i trzymajcie się dzielnie

Oj Kochana, chyba miniony weekend był dla każdej z nas ....mocno nie dietowy . No ale już wracamy do formy
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia

Edytowane przez Orina28
Czas edycji: 2011-11-23 o 10:46
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując