Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 18:43   #449
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Dobry wieczór wszystkim

Nie mogę się dzisiaj ruszać po wczorajszym stepperku mam takie zakwasy, że ledwo chodzę. Cóż moja wina bo nie chciało mi się rozciągać Tak więc dzisiaj stepper odpuszczam, pokręcę tylko hh i agrafkę pościskam

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
Dzisiaj obliczyłam, ze zjadłam niecałe 1000 kcal więc pozwoliłam sobie na małego pierniczka - w końcu świeta coraz bliżej


Dziewczyny nie mam wagiiii strasznie chce wiedziec czy to działa czy nie.... a do soboty tak daleko jak słysze, że kazda z was zleciala a ja patrze na siebie i nie widze różnicy to aż mi sie chce płakać.... a to 20 dzień na diecie już czyli 3 tygodnie
Nie przejmuj się, ja też różnicy u siebie nie widzę, zreszta ostatnio się ważyłam i jest 73. Wagę mam ale zważę się chyba dopiero 1.12 i zobaczę czy cokolwiek spadło, narazie nie czuję się lżej ale się nie poddaję

Tak w ogóle to ja mam taki problem że nie chodzę codziennie na tron, przez to vzuję się jak balon. Dzisiaj znowu zjadłam w ramach kolacji taką mieszankę jak wczoraj i nic mnie nie rusza Rano na czczo piję wodę z cytryną. Wieczorem zjem jeszcze śliwki suszone
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując