Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 11:08   #54
POLKA_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Lightbulb Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez Agata311 Pokaż wiadomość
Dokładnie ludzie nie wierzą nie wiadomo czemu w tą firmę za to w cos co sie reklamuje w TV, to odrazu uwierzą i poleca do sklepu
Ja sie tez sama przekonałam na własnej skórze jak te produkty sa świetne i od tej pory juz nawet paste do zębów uzywam z Forevera
a ja uważam że większość z Was to po prostu dystrybutorzy którym zależy na rozpowszechnianiu Marki- byłam na pokazie i widze ze uzywacie wszyscy tych samych chwytów ( w sensie- cytujecie te same zdania)
jesli chodzi o antyperpirant to znam lepsze rozwiązanie- uzywac po prostu kryształu Ałunu- w 100 % naturalny koszt na rok ok 15 zł.
Sama używam i polecam wszystkim którzy wystrzegają się kosmetyków drogeryjnych.... druga sprawa która mnie zastanawia- w jakim celu mówi się ze te kosmetyki to sama natura ze pochodzą z czystych pol i z głębokich oceanów jeśli ładuje sie tam konserwanty? kosmetyki są wazne do 2014 roku a po otwarciu 12 miesięcy - zadne naturalne konserwanty tego nie zagwarantują... i co za tym idzie w składzie parabeny lub pochodne. dodatkowo chyba mi sie gdzieś w kremie obiło parafinum liquidium- co u wielu osób zapycha pory... . Moim subiektywnym zdaniem kolejnym minusem jest wielkość opakowania np Serum Sonya nawilzajace serum z biała herbata bodajze 115 ml - cena raczej wysoka bo ok 180 zł- no moim zdaniem nie ma to sensu- wolałabym polowe tego opakowania za polowe ceny -wiadomo ze skora się przyzwyczaja po czasie trzeba na moment zmienić kosmetyk.
Na ta chwile skusiłam sie na aloes z zurawina do picia oraz kwas hialuronowy w tabletkach - zobaczymy ...powrócę zapewne do wątku żeby opisać swoje wrazenia
POLKA_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując