Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - suchy manicure i pedicure Balbcare??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 18:56   #3
fiordy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: suchy manicure i pedicure Balbcare??

wytestowałem przed manicurem hybrydowym, i świetnie się nadaje, fajnie nawilza dlonie, ekspresowo zmiękcza skórki. Na koniec przemyłam acetonem płytke paznokcia i nałożyłam hybrydę... efekt
Byłam na szkoleniu BalbCare i mozna stosowac z każdym lakierem do paznokci i z każda hybrydą.

Co mnie najbardziej zaciekawiło, to fakt że zabiegi z Balbcare poprawiają krażenie krwii w dłoniach i stopach, przez co dłonie i stopy odzyskują jednolity "zdrowy" kolor, niwelując przebarwienia. Ekstrakt z drzewa herbacianego zabezpiecza przed grzybicą, srodki Homeostatyczne III generacji zapobiegają krwawieniu skórek, ekstrakt z alantoiny złuszcza martwy naskórek i wspomaga odbudowę nowego, doskonale nawilża. Keartyna+ wapn zawarty w BalbCare wzmacnia płytke paznokciową. Zabieg z BalbCare eliminuje używanie wody podczas zabiegów. Poza tym działa przecibakteryjnie, zabezpieczając swoje klientki przed infekcjami i zapaleniem skórek.

Nastepne szkolenia mają odbyć się pod koniec Maja na Śląsku oraz w okolicach Piły, gośćmi będą szkoleniowcy z Brazylii.
Troszke juz o tym produkcie wiem, więc jesli macie jakies pytania, pomogę...
fiordy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując