Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sylwetka kulturystki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-08, 21:52   #93
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Sylwetka kulturystki

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Chociaz nie podzielam tego wmuszania ciezarow, to musze sie do tego odniesc. Powinnas sovie zdawac sprawe, ze nierowno umiesnione cialo jest niezdrowe. Martiwsz sie podniesieniem pupy - a biust? Nie chcialbys ujedrnic? Pewnie tak, a do tego trzeba cwiczyc nasz 'naturalny biustonosz' czyli miesnie klaty. Do tego gorne partie to tez plecy. Nie wazne jak piekna bedziesz miala talie, bedziesz wygladac jak Gargamel gdy miesnie plecow sie poddadza i bedziesz sie garbic. Poza tym miesnie nog i pupy zazwyczaj pracuja przy cwiczeniach na gorne partie. Mozna tez robic FBW. I serio, zeby bylo widac umiesnienie to trzeba sie niezle naharowac, takie tam trzaskanie bicow na silce nie pomoze wiec nie martw sie, ze nie bedziesz wygladala tak bezmiesniowo jak tego chcesz
Ale ja nie twierdzę, że pójdę na siłownię i będę ćwiczyła tylko dolny partie, a górne nie. Po prostu chciałabym się skupić bardziej na tych dolnych i to wszystko. Mam nadzieję, że jest możliwość skupienia się na danych partiach.

Nie podzielasz wmuszania ciężarów, to znaczy, że uważasz, ze to bez sensu?

"wiec nie martw sie, ze nie bedziesz wygladala tak bezmiesniowo jak tego chcesz"
- no właśnie ja nie chcę wyglądać całkiem bezmięśniowo jak flak, ale jedynie delikatnie, więc nie wiem o co chodzi.

Poza tym właśnie ciekawa jestem jak te wszystkie babki wracają po ciąży, z tymi nadprogramowymi kilogramami i sflaczałymi brzuchami do formy i wyglądają proporcjonalnie i kobieco. Czy też wyciskają ciężary, czy coś innego robią.

Chyba najlepiej będzie zapłacić trenerowi przynajmniej za jakieś 1- 2h i jego spytać się o poradę, bo tutaj już całkiem zgłupiałam.

Teraz już sama nie wiem co lepsze - ciężary, pilates...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując