Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-14, 09:56   #236
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
drabineczka dzieki za chwile slawy na wizazu...ale jesli masz cos do mojego avataru to trzeba bylo pisac na priv..mnie sie on podoba bo przedstawial moje dziecko,na ktore dlugo czekalam...

MAM NADZIEJE ZE TERAZ TWOJ WZROK JEST DOBRY....dzieki tobie zniknal moj ladny avatar

teraz bedziemy ogladac OBRZYDLIWEGO FACETA Z WASAMI...az mnie bierze na wymioty jak na to patrze..masz avatar ohydny

Ja nawet nie zwracalam na to uwagi jaki mam avatar bo rzadko pisze,i nawet inne mnie nie interesuja,ale jak ktos sie mnie czepia to nie bede mu dluzna...
Lol, skoro po jednym komentarzu drabineczki usuwasz ava, to albo coś nie tak z Twoją asertywnością, albo drabineczka powinna rządzić tym krajem, ze swoim niesamowitym posłuchem.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora