Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bob ( układanie, dylematy i inne ) - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-19, 12:46   #272
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Bob ( układanie, dylematy i inne ) - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marshmallows Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć??
od 2 tyg jestem właścicielką boba na swojej głowie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Chciałam zapytać, jak mogłabym ściąć włosy? Własnie chciałabym boba, takiego długiego chyba, ale nie wiem czy beda sie dobrze ukladac? Moje włosy nie przepadają za prostownicą niestety... Są do łopatek, w miare proste, mam ich mnóstwo ale są bardzo cienkie, przez co nie ma w nich jakiejś mega objętości teraz obecnie z tyłu są krótsze a z przodu dłuższe, był meggga długi bob, ale nie wiem czy nadal tak?
jeśli trafisz dobrego fryzjera to włosy beda ukladac się same z najmniejszą Twoją pomocą, jeśli na złego- beda sie wywijac na wszystkie mozliwe strony a ty dostaniesz szału kazdego poranka- niestety wiem to po sobie.

w koncu trafiłam na dobrego i rano jak wstaje wystarczy ze je przeczesze grzebieniem i w takiej fryzurze moge spokojnie niezobowiązująco chodzic po domu, do sklepu,na siłownie- jak zalezy mi na wygladzie ,,jak od fryzjera" ukladam pare zewn pasm i grzywke na szczotce obrotowej i gra gitara

prostownica to zło,dobrze ze nie uzywasz

Ja tez obawiałam sie, ze jak skróce wlosy(mam klasycznego boba) nie ujarzmię ich sama w domu zwłaszcza ze mam rozjasniane, suche i falowane z natury- moim wybawieniem okazała sie obrotowa szczotka z babyliss ,wprost idealna do krótkich włosów- włosy sa idealnie wymodelowane, z objętością,lśniące ze wygladam jakbym wróciła z salonu( samodzielne ukladanie włosow na szczotce i suszarce wychodzi mi pokracznie zwłaszcza nad karkiem wiec to błogosławienstwo dla mych kłaczy)

masz geste i cienkie włosy,tj ja ty w dodatku proste wiec w bobie bedziesz wygladała dobrze.Kluczową kwestią jest kształt twarzy, jej wielkosc i ogólnie rysy- najlepiej pasuje do drobnej twarzy i regularnych rysow


koniecznie pochwal się efektem, jestem bardzo ciekawa)[/QUOTE]


Widać na zdjęciu jakie mam.. boje sie ze wlasnie dosyc ze malo objetosci w nich to jeszcze ten bob je "spłaszczy" ;/ Pochwale sie po weekendzie, jak wróce
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując