Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-19, 10:10   #2748
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum, mimo, że jest dla kobiet mam takie właśnie pytanie głównie do znających się na rzeczy.

Moja narzeczona ma urodzinki 30 stycznia tego roku, od roku mówi że marzy o bardzo dobrych pędzlach do makijażu, a robi bardzo dobry makijaż no i również chce się zapisać do szkoły która kształci w takim zawodzie po skończeniu obecnej.
Mówiła o firmie Hakuro - jednak te pędzelki są drogie.. zestaw około 200 zł taki konkretny, a ja niestety mam na ten miesiąc kiepski budżet, myslę że 100 zł to jest górna granica.
Teraz coś o makijażu.. pudruje sie, wiadomo oczy, eyelinery, jakieś fluidy z tego co widzę (nie znam się kompletnie na kosmetykach ), chciałbym aby taki zestaw przynajmniej starczył na lata no i mogla z niego korzystać również w przyszłości do makijażu np. jako wizażystka czy podobnie.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo tego jest dużo np. na allegro, ale nie wiem które są dobre tak na początek, teraz ma jakieś tam byle co.
Twój wątek łączę ze zbiorczym o pędzlach do makijażu.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Dziękuje kobitki, decyzja podjęta, jednakże mam do Was - drogie Panie pytanie odnośnie paznokci.. bo jeszcze ponaddto chciałaby również robić tipsy, żele i różne takie powiedzcie mi co też byłoby do tego potrzebne? Tak najlepiej ale również z umiarem co do kwoty, tak, żeby było dobrze. Mówie oczywiście o sprzęcie do tego potrzebnym.
To nie ten wątek i nie to forum .
Tego rodzaju pytania zadawaj na którymś z wątków tego forum:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=38
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując