Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy V
Wątek: Niemcy V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 10:28   #1868
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

U mnie wczoraj spadł śnieg rano, potem raz świeciło słońce, raz deszcz, raz śnieg. Dzisiaj za to deszcz i silny wiatr

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
I u mnie paskudnie!

Dziewczyny chodzicie tutaj do salonów kosmetycznych ? Strasznie drogo mi cokolwiek robic ;(
Nie nie chodzę
Paznokcie robię u jednej Polki, bo po pierwsze zna się na rzeczy, a to jest dla mnie ważne, poza tym cenowo też przystępnie. Kiedyś chodziłam do Niemki, która mimo doświadczenia i wiedzy paznokcie robiła beznadziejnie, serio W niecałą godzinę czasu było po wszystkim, a paznokcie były zapowietrzone, łamały się...
Ostatnio szukaliśmy zwykłego fryzjera, aby mąż mógł się po porstu obciąć. Salony liczyły sobie za ścięcie na sucho od 30-45€, a u Turka zapłaciliśmy całe 12€

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Ostatnio trafilam na fajna stronke mypolacy.de - moze nie jest jakas super informatywna, ale sa fajne dzialy, artykuly takie sobie, ale moze akurat kogos interesuje. Mozna prawie kazde miasto niemieckie znalezc i sa czaty na zywo. Zadalam pytanie i dziewczyna mi wszystko wyjasnila, nawet PW mi napisala co i jak. Poszukajcie swojego miasta, moze akurat kogos poznacie jest bardzo duzo uzytkownikow, nawet Taki Kiel ma kilkadziesiat osob zarejerowanych. Polecam.
Mypolacy.de znam już długo, chyba od 2008 czy 2009 roku.
W 2010 roku wynajęłam tak mieszkanie, gdy dostałam tutaj pracę i z tą babeczką mam kontakt aż do dzisiaj.
Niedawno byliśmy u niej na kawie

Kiedyś na mypolacy.de była inna mentalność niż teraz, przede wszystkim ludzie byli bardziej pomocni i życzliwsi.
Jest teraz też sporo oszustów, którzy szukają tutaj ludzi do pracy z Polski,a potem im nie płacą i znikają. Nie mówiąc o Gewerbie za 9€. Forum omijam szerokim łukiem, bo czasem, gdy czytam, jak ktoś prosi o pomoc czy poradę, to z reguły zostaje zbesztany i wyśmiany...

Dodano:
Wściekam się, bo na podłączenie internetu i telefonu mam czekać do końca maja. Zgroza światowa.. Wzięliśmy 1&1, wyznaczyli nam termin po m-cu, potem przesunęliśmy go na sobotę, bo taka opcja była, to Telecom zrobił odmowę i teraz mamy termin na koniec maja. Kilkakrotnie próbowaliśmy przesunąć termin, zawsze nam odmawiano. Byłam w Telecomie, stwierdzili, że technik nie jest potrzebny, bo przed nami w mieszkaniu był telefon, a w 1&1 mają z góry narzucone, że musi przyjśc od nich technik. I koło się zamyka
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-04-26 o 10:33
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując