Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-06, 09:19   #61
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Korah? A ta maska żelowa to faktycznie się klei do włosów i poduszki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli ktoś tak twierdzi, to nie wiem ile musiała ta osoba nakładać warstw tej maski na skórę. Ja przez większość dni w roku nie mam przesuszonej skóry, ani tym bardziej odwodnionej, a mimo to maska wchłania mi się całkowicie i głęboko czasem od razu, a czasem po kilku minutach, ale nie miałam z nią nigdy problemów, nawet, jak używałam codziennie, i żadnego lepienia włosów, ani poduszki nie zauważyłam. Naprawdę nie wiem w ogóle, skąd te wymysły o włosach, to jest maska do twarzy, a nawet jeśli coś się włosom dostanie, to przecież rano można to spłukać wodą czy tonikiem po prostu przy myciu twarzy. Komuś ewidentnie wyobraźnia się przepracowuje przy pisaniu tego typu opinii, albo nakłada tonę kosmetyku, gdy na opakowaniu wyraźnie pisze, żeby nakładać cienką warstwę. Ja nawet nie oszczędzam sobie ilości, wsmarowuje taką większą porcję, a i tak się ładnie wchłania. Nawet na dzień czasami używam, jeśli się nie maluję. Ta maska ma to do siebie, że zbytnio nie da się z nią nic zmieszać, bo mogą się rolować na niej podkłady czy inne kosmetyki.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-03-06 o 09:21
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując